Triumph Scrambler (2011)

Vlastník Feki
Vloženo 17.9.2015
Aktualizováno 3.10.2023

Moja predstava Scramblera, tak ako má vyzerať podľa mňa.

První dojmy - Dokonale vyvážená klasika, ktorá nesklame svojim prejavom a charakterom. Proste klasika made in UK.

Motorku bych doporučil pro - Každému, čo vie čo chce a dopraje si radosť z jazdy.

Doplňky na motorce - Iba pár sprostostí za 3€

Prestavba od A po Z. Dokonalí podvozok od OHLINS, krásny zvuk od ZARD, perfektné doplnky od LSL. Celá úvaha nad prestavbu začala pri opakovanej návšteve zrazu motocyklov Triumph v Rakúsku (Tridays) v dedinke Neukirchen am Grosvenediger (tento rok 10 výročie zrazu). Každý ortodoxný fanúšik týchto krásnych Anglických strojov by sem mal zavýtať ako do chrámu a uvidel by čo všetko sa dá urobiť , poprípade prerobiť na svojom stroji. Nikdy som nebol a ani niesom fanúšik zrazov, ale tento zraz má neopakovateľnú atmosferu viac na www.tridays.com . Vyskúšal som na predvádzacích jazdách SCRAMBLER a bolo (musel som ho mať doma). To bol prvý krok k tomu aby som postavil (dal si postaviť) svoj SCRAMBEE. Inšpiráciu som čerpal z RAMBLERa čo bola TOP funkčná úprava. Stačilo sa obrátiť na firmu LSL, ktorá mi zaslala výpis potrebných dielov, poslať trochu € a diely boli doma. Šikovný grafik dal do kopy grafický návrh, ešte šikovnejší lakýrnik nástrek a majster nad majstrov mechanik to celé poskladal.

Návšteva chirurga SE-PERFORMANCE : Zvýšený objem na 1100 cm3 výkon na zadnom kolese 71,10 HP
krútiaci moment 88,11 Nm :)

Animals21
Animals21 napsal 11.11.21 v 06:59 10b.

Máš to krásný, chlape, pecka

Jurik74
Jurik74 napsal 19.04.21 v 21:19 10b.

tak to je velká paráda

Myšák87
Myšák87 napsal 15.06.20 v 14:38 10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 06.03.19 v 17:18 10b.

Tak tohle je naprostý porno.
Tohle mít doma, bych se vůbec nezlobil.

Mr_Pink
Mr_Pink napsal 01.03.19 v 11:19 10b.