Suzuki M1800 IntruderR custom (2015)

Vlastník mira.pav
Vloženo 17.9.2015
Aktualizováno 16.7.2020

Po druhe jsem si poridil intraka a nenecham na neho a bandu kolem dopustit!!!

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

První dojmy - Prvni dojmy psat nebudu, kdyz sveho prvniho intraka jsem mnel skoro 8 let :) nova masina ma vice mista na riditkach z duvodu zabudovani otackomeru do svetla - libi se mi to asi vic :)

Spravnou srdcovku si muzes vybrat jednou za zivot a mne se povedlo si poridit intraka po druhe :) urcite spolu budem spousty let :) hned jsme po prvnim servise vyrazili na delsi cestu na prehradu Malta, rakouske pasy a samozdrejme sraz Harley v Faak am See . Je to velmi pohodlna masina, a rakouske pasy jsou pro ni jak delane, stupacky polozene nizko, tak si moje hnaty odpocinout, jen do tech zatacek uz mam spodni hlasice trosku osoupane :). Sila motoru mi vyhovuje a ne jedna masina, kdyz chci se nechytne :) jen to vecne razeni z jednicky na dvojku mi rve srdce, ale za ty roky je to v poho. Orig nova guma mi moc nevyhovuje, tak se tesim az ji sundam a dam svoje oblibene Metzelery. Uz si zacinam masinu dotvaret k obrazu svemu, takze pristi rok uz bude redy :) Nějaký čas uběhl a přes zimu bylo dosti času, vymyšlet, špekulovat a šperkovat mašinu k obrazu svému. Spolupráce s panem Svačinou z Hlučína a Lexou z Prahy se vyplatila a přinesla své ovoce - zvolil jsem variantu si nechávat udělat věci přesně podle toho jak chci já a né co trh nabízí, Dá se toho sehnat dost přes internet,ale nic se nevyrovná pocitu, vymyslel jsem si to já a je to podle mně. Takže udělané předkopy ze silných nerezových trubek na míru podle mého návrhu a plošáky k přichycení jsou dvakrát tluščí, udělané laděné výfuky přesně podle originálu k nerozeznání při zachování lambdy a katu a navíc jdou přehodit do 5 min za orig při dalekých cestách, či STK :) Vygravírovaný znak klubu do víčka s barvenýma šroubama. Kamarád má šikovné ruce a pomohl mi s xenonem a je to o dost lepší v noci. Přešité sedlo se má vrátit za týden, no a další věci co šly do laku jako stupačky, držáky brašen, blinkry, padáky a já nevím co ještě :) Dílo bude hotovo na sezónu 2016, tak konečně můžem za ten heft zarvat. Dílo konečně dáno do kupy a jen se čeká na dobré počasí, výfuky jsou dunivé a tolik neřvou, aspoň se sousedi nebudou budit při výjezdu, na sedle protiskluzná koženka, tak to tolik nebude klouzat jak orig, nej problém byl s nalakováním plastových pochromovaných blinkrů, které mi pořešil Lexa, protože Plast deep nezafungoval a akorát mi přidal práce a čas. Gripy s dalšíma maličkostma budu řešit příští zimu, aspoň se motorkář tolik nenudí. Takže jen čekat na příznivé počasí a jde se na to:)

Pe3k
Pe3k napsal 10.02.17 v 08:00 10b.

Velmi dobře jsi to vystajloval. Moc pěkné. Jedině 30 bodu

Johnny-five
Johnny-five napsal 13.06.16 v 18:57 10b.

Nadhera moc pekny kus 10b

jirkavasek
jirkavasek napsal 15.05.16 v 20:07 10b.

Š.e.m.í.k
Š.e.m.í.k napsal 29.04.16 v 21:21 10b.

Krásný stroj.

ben79
ben79 napsal 19.03.16 v 10:15 10b.

Moooc pěkný kousek...