Honda CBR 600F (2001)

Vlastník zaja.p
Vloženo 14.9.2015
Aktualizováno 7.7.2016

Hodná Honda Dole jí může řídit úplnej začátečník, nahoře se splaší a jede krásně.

Motorka koupena od od známého

Yamaha FZ6 N: slabá a zvuk jako vysavač
Honda CB 600F Hornet: do 2004 karbec

První dojmy - Měl jsem to na druhý straně města, tak jsem se jel podívat. Byl jsem překvapenej, že nikde ani stopička po nějakym pádu, navíc je od výroby v Pardubicích, tak jsme zmapovali minulost a paráda, plasty jsou vcelku, nevařený, ostatní části taky úplně v pořádku. Po nastartování jsem byl hotovej...ten zvuk a chod motoru Hondy...to je lahoda (proti třeba kawě a yamaze). Všechno fungovalo jak má, tak jela domů :-)

Motorku bych doporučil pro - řekl bych že pro kohokoliv...každej si jízdu může přizpůsobit.

Doplňky na motorce - kouřové plexi, sportovní páčky, LED blinkry, laděný výfuk ART s homologací, reflexní proužky na ráfkách

Projel jsem si pár naháčů a vadilo mi, jak na nich fouká, tak jsem koukal po kapotách a objevila se tahle...Modřinka Padla mi do ruky hnedka první jízdu, je hodňoučká, padá do zatáček, od 8000 otáček táhne krásně. Ujel jsem s ní najednou 130 km a bolí mě za krkem, takže to je takovej limit, nikam k móóři bych s tim nejel Ale kupoval jsem na jízdu kolem komína a to plní suprově. Brzdy jsou takový měkký, pod sedlem je dost místa na antipich a povinnou výbavu, to mě překvapilo. Ideální jsou nový silnice, takový ty lepený jsou nevhodný, způsobujou paradontozu

10/2015 - Tak za sebou máme cca 1000km a naprostá spokojenost, je to hodná motorka, krásnej zvuk. Dozvěděl jsem se, že osm let v podstatě "stála v garáži", tak není divu, že je v top stavu Je teprve zajetá, má poctivých 36.000km .

5/2016 - V březnu dostala nový sportovní bačkory Conti sport attack, dále novou baterku, olej Repsol 4t 10W40, promazání, čištění, téměř denní leštění kontrola u mechanika dopadla na výbornou, prý pěknej kousek . Pneumatiky jsou asi nejlepší, jaký jsem měl. Jel jsem už 4x na Seč a teda lepěj neuvěřitelně. Zatím velká spokojenost, jezdím i s batůžkem Zvažuju nějakej tankvak...

7/2016 - prodáno ze zdravotních důvodů

MaraMytic
MaraMytic napsal 23.07.16 v 05:37 10b.

Krasna, skoda,ze uz ma jineho majitele a ze to nejsem ja , preju at se zdrav. stav zlepsi.

wsbk
wsbk napsal 08.10.15 v 14:34 10b.