Honda CBR 600F (1995)

Vlastník tomino1270
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 8.5.2016

Stará ale převodovka šlape krásně, motor neklepe, nevydává zvuky který nemá, jen kosmetiku poladit a drobnosti dodělat.
To sem si myslel při koupi ale ukazuje se že nějaký prkotiny se musejí dodělat. všechno co sem udělal, chystám se udělat nebo se domní

Motorka koupena od pvd-tech (Kopidlno) - Prodejce už do telefonu ochotnej, sympatickej chlap. Osobně se to jen potvrdilo, naprostá spokojenost

První dojmy - Po 100km domů můžu říct že mě (jakožto naprostýho analfabeta v moto) překvapilo jak je cébro hodný a nechá si díky tlumiči řízení hodně líbit. Posez v pohodě i na odjetí 100km na jeden zátah pro člověka kterej jezdí na babetě.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych i jako první motorku (stejně jako ji mám já), dá se zvládnout (nezabít se v prní zatáčce). Je ale jasný že začátečník se bude dlouho učit než ji zvládne dobře. Ale sem rád že mám ji a ne nějakou pětku, ta by šla rychle z domu. Sice by výkonově stačila ale když pak člověk jede někam dál po hlavní tak potřebuje jet svižnějc tak se ten výkon navíc hodí.

Doplňky na motorce - tlumič řízení, zásuvka 12V a usb (zbejvá namontovat)

Cena byla rozumná, prodejce férovej tak nebylo co řešit. S kosmetikou si pohraju, to není práce ale zábava pro mě. Nemám s čim srovnat ale překvapila mě svou ovladatelností a poslušností navzdory váze, Dokonce mi cestou už odpustila pár jezdeckejch chyb a dá se na ní v pohodě jet i když ste nervozní a klepete se jak osika :D Chování v zatáčkách nemůžu soudit, nemám to v rukách ještě tak se bojím. Výkon taky nevím jestli to má jakej to má mít, nemám s čím srovnat a příliš respektu na to to někde hnát.

po 1500km-zjišťuju že má přeci jen svý mouchy ale pořád to byl dobrej kauf a na svůj věk je na tom velice dobře. Poserpruhy se trošku zúžily a motorka stále drží kde má a nedělá neplechu. Jen při brždění lehce uhejbá zadek vpravo a mám pocit že táhne doleva při jízdě bez držení ale spíš je to mnou, doleva mi táhne všechno od kola po cebro... Pohraju si se stopou motorky a uvidím.

8.5.2016- Včera nasazenej už správnej tlumič a nastartovala hned. vespod táhne trošičku míň ale ten vršek je jak urvanej, zase si budu chvíli připadat že vlaju za řidítka. Zadní kolo je už ve stopě a při zaseknutí se to ani nehne. Aby jela bez zásahu rovně, musím jet aspoň 60, jinak lehce táhne vlevo. Ale nic tragickýho. Jak přestal řvát vejfuk, něco slabě klepe v motoru, zcela pravidelně. Podle polohy a chrakteru mám podezření na jeden ventil takže mě v nemine kontrola ventilů a zrovna by to chtělo ještě udělat synchro protože na volnoběh je mírně nepravidelnej chod.

Sepacek
Sepacek napsal 24.04.16 v 00:27 10b.

Fešanda

Mr.Dreamer
Mr.Dreamer napsal 11.04.16 v 01:02 10b.

Super stroj, líbí se mi, když si někdo pořídí zanedbaný stroj, i když motorově v pořádku, a dává ho do pucu. Ta má v sobě ještě spousty let a kilometrů :) .

Haesty
Haesty napsal 14.02.16 v 13:05 8b.

Na svůj věk fešnej kousek Když si s ní ještě trochu pohraješ,bude vypadat fakt k světu

kuceraz
kuceraz napsal 31.01.16 v 20:41 10b.

Píšeš, že s kosmetikou si chceš pohrát..podle mě vypadá (až na ten škrábanec vzadu) krásně

Lubos92
Lubos92 napsal 24.11.15 v 11:58

Ahoj; moc-moc krásná motorka .