Jawa 660 Sportard/Adenium (2020)

Vlastník hrnous
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 29.3.2018

Svazky elektroinstalace v2

Vloženo: 23.05.2017, Uskutečněno: 23.05.2017, Zhlédnuto: 20x

Přitáhnul jsem aktuálně druhou verzi svazků elektroinstalace pro 660. Budu tedy navrhovat úpravy pro třetí, snad nejspolehlivější variantu. Momentálně se tento svazek už nedodává nespolehlivým subdodavatelem, nýbrž jej vyrábí přímo ženské ve fabrice. Tyto svazky druhé verze se momentálně montují na 660, obzvláště novým Vintage - jsou rozdílné. Nicméně na první pohled je vidět kvalitativní skok a už samotné měření na více kusech 660,které jsem prováděl, vykazuje podstatně lepší parametry co do úbytků na jednotlivých částech.

Před pár dny na setkání majitelů 660 jsem vyvrhnul jeden původní svazek první verze, u kterého byl problém v tom, že okamžitě bouchaly pojistky. Problém byl prostý ve dvou místech dost tragicky prodřený svazek plusovým vodičem do spínací skříňky přímo na rám stroje. Zkontrolujte si proto všichni místa, kde se elektroinstalace dotýká rámu - obzvláště ty, kde dochází k ohýbání přes truky rámu a podobně. Vibrace a "našpónování" kabelů udělají svoje.

callan (0) napsal 24.05.2017 v 23:23

JJ, origo mje hnus. Vsechno jsem predelaval, vzdyt vis

milan1963 (272) napsal 24.05.2017 v 10:30

Už aby ta třetí, ideální varianta byla !! Nic jiného nás asi nezachrání. Těším se na dobu, až budu moci říci, že mám nejspolehlivější motorku na trhu.

Varaník (4) napsal 24.05.2017 v 06:15

Ještě že tě Jawa má. Co Jawa , spíš 660káři.

• Setkání majitelů 2018

Tento víkend proběhlo už tradiční setkání majitelů motocyklů Jawa 650/660. Podle mých počtů zde bylo 49 motorek a 57 lidí, což je aktuální rekord. Akce byla celkem úspěšná, jediná vada na kráse bylo sobotní počasí, kdy a

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.05.2018
    Uskutečněno: 20.05.2018
  • Olej

Pomalu se blíží sezóna a většina lidi zvažuje zdalipak měnit olej. Existují však ti, kteří olej úmyslně přejíždí s tím, že si na jeho výměnu netroufají, či ti, kteří zase motorku nechtějí vést do motoservisu, aby jim onu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.04.2018
    Uskutečněno: 02.04.2018
  • Děs číslo 158 ze 160

Dneska jedna malá přehlídka děsu běsu. Motorka už při předání výrobcem nestartovala bez pomoci startovacích kabelů z auta. Kousek tuším 158 ze 160. Na první pohled to vypadá, jako přebastlený nějaký starý svazek ze Sport

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.03.2018