Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Mote
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 28.4.2021

Vloženo: 01.02.2016, Uskutečněno: 01.02.2016, Zhlédnuto: 21x, Firma: KAPPA

Ahoj Tak jsem tenhle víkend nainstaloval zadní blatník od KAPPA viz fotky.. Zatím není odzkoušenej ale vypadá to že všude dostatečně doléhá tam kde má tak by měl zabránít vodě stříkat na výfuk a motor bordel. Takže přiléhavost ke kyvce ok. Uchycení je 4 šroubama, dva jsou společný s krytem řetězovky a další dva jsou z pravé strany kyvky jeden na vrchní části a jeden z vnitřku, kterej drží hadičky zadní brzdy. Uchycení je po dotáhnutí dostatečně pevné, drží na místě a má i sílu v krutu což jsem zezačátku moc nedoufal protože tloušťka plastu v místech uchycení neodpovídá mým představám.. ale čas ukáže kdyby se něco pos*ralo tak dám určo hned vědět.. JInak tenhle rok odzkouším a dám echo o funkci a zkušenostech .. Blatník vyjde cenově na 2200 peněz a i když je to model 06-14 tak pasuje i na model 15, takže na shopu nekecaj.. odkaz tady: http://www.motokufr...nicek-zadni-K-MG4103

Jak jsem přislíbil, blatník vyzkoušen a tak píšu poznatky..
jezdil jsem dva dny kdy bylo vlhko a zima a tak se vlhkost a hlína smísila v blatíčko, který krásně ukázalo co všecko je schopen blatník vychytat a kde..
Musím říct že jsem byl zezačátku sklamanej, protože bláto bylo úplně všude.. ale když jsem o tom začal víc přemýšlet a koukat tak jsem s blatníkem nakonec docela spokojenej.. a proč? .. voda a sajrajt se nedotává na blbý místa tz. ve spoji podsedlové části a krytu baterky tam bylo čisto, (viz. fotka) a tedy se nebude dostávat voda k baterce, to byl jeden z hlavních důvodů a pak když jsem se podíval na blok motorku zezadu kolem centrálního tlumiče tak tam bylo taky čisto.. takže hlavní dva důvody proč jsem kupoval tenhle blatník to splnilo, to ostatní beru jako průměr.. takže celkovej výsledek hodnotím za 2.

• Výměna vzduchového filtru a svíček

Ahoj až bude kousek času tak to sem dám i s fotkama možná by to někoho zajímalo je to trošku jiný než u staršího modelu.. hlavně jak sundat plasty atd..

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.08.2016
    Uskutečněno: 22.08.2016
  • Bidýlko pro navigaci a mobil

Ahoj lidi, co bych vám pověděl o bidýlku pro GPS bo mobil.. Je to samo-homo-domo výroba, a za tuto práci patří velký dík mému kamarádovi.. Ivo tímto tě zdravím jestli to někdy budeš číst =) v podstatě je to ohlá trubka

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016
    Uskutečněno: 09.05.2016
  • Ukazatel zařazenýho kvaltu

Ahoj lidi, jelikož je tahle věc od Kawasaki v originálu moc drahá a prej špatně ukazuje (nemám odzkoušeno) a navíc není na úplně vhodným místě tz. hodně dole, tak jsem si to udělal jako obvykle po svéme a koupil od GIpro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016