Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Mote
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 28.4.2021

Vloženo: 08.12.2015, Uskutečněno: 08.12.2015, Zhlédnuto: 8x

koupená nová guma - stejná, uvidíme co vydrží protože ta z fabriky šla do kytek velice rychle 6tkm, najeto po celé ploše gumy.

Další info a důkaz místo slibů =)

Ahoj lidi tak jsem měl možnost pořádně otestovat Sportsmárty II (viz foto) a tahle dvojguma, (myšleno dvousměsová) je opravdu poklad, drží jako přibitá a jsem s ní opravdu moc spokojenej, ta stejná, která je na mašině od výroby vydržela jen 6 tkm což se mi nezdálo moc, respektive se mi to zdálo málo a tahle kupovaná vypadá že vydrží o poznání více.. neumím si to vysvětlit, jsou to identické gumy ale ještě jí dejme čas ať ukáže konečnej stav.. nakonec to bude asi zátěží, zřejmně nemá ráda dva lidi a plnou polní v letu.. až jí sjedu info zase doplním.

PS: při brodění neklouže, polňačka v 70 ok, tráva s opatrností, ale bláto nedává =D Odzkoušeno!! Zapadnuto!! =D

• Výměna vzduchového filtru a svíček

Ahoj až bude kousek času tak to sem dám i s fotkama možná by to někoho zajímalo je to trošku jiný než u staršího modelu.. hlavně jak sundat plasty atd..

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.08.2016
    Uskutečněno: 22.08.2016
  • Bidýlko pro navigaci a mobil

Ahoj lidi, co bych vám pověděl o bidýlku pro GPS bo mobil.. Je to samo-homo-domo výroba, a za tuto práci patří velký dík mému kamarádovi.. Ivo tímto tě zdravím jestli to někdy budeš číst =) v podstatě je to ohlá trubka

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016
    Uskutečněno: 09.05.2016
  • Ukazatel zařazenýho kvaltu

Ahoj lidi, jelikož je tahle věc od Kawasaki v originálu moc drahá a prej špatně ukazuje (nemám odzkoušeno) a navíc není na úplně vhodným místě tz. hodně dole, tak jsem si to udělal jako obvykle po svéme a koupil od GIpro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016