renocar_unor

Kawasaki Versys 650 (2009)

Vlastník Pedro350
Vloženo 12.9.2015
Aktualizováno 23.10.2022

Všestranný a obratný motocykl, používá úspěšný řadový dvouválec z ER-6n .

První dojmy - První dojmy jsou super, obratná, lehce ovladatelná motorka s výkonným motorem. Je velmi pohodlná i na delší cesty. Má netradiční vzhled, zejména přední maska a světlomet. Láska na první pohled.

Motorku bych doporučil pro - Pro začatečníky i pokročilé. Je pohodlná i na delší cesty. Zvládne i lehký terén

Doplňky na motorce - Motokufr Kappa včetně montážní sady a rámu, laděný výfuk arrow.

Hledal jsem nějaké silniční enduro a náhodou jsem narazil na Kawasaki Versys, dříve jsem ji neznal. Ihned se mi zalíbila, ten její netradiční vzhled. Po přečtení recenzí nebylo co řešit, i cenová dostupnost ojetin rozhodla. Pak už jen najít tu pravou. Vybral jsem si Black Edition. Motocykl je dobře ovladatelný, jízda pohodlná, brzdy dostačující. Motor je řadový dvouválec, kapalinou chlazený, objem 649 ccm, 47 kW . Je velmi svižný, zabírá hned od spodu. Uváděná maximální rychlost 175 km/h , ale myslím, že to lehce překoná.
Zatím jsem nezkoušel. Teprve si na ni zvykám, mám ji jen chvíli.
Hned po koupi jsem nechal vyměnit řetězovou sadu, byla sice nová, ale nekvalitní. Objednal jsem řetězovou sadu D.I.D - 520VX2 X-ring.
Ještě nové přední brzdové destičky Ferodo.
Jinak, po prohlídce u odborníka, je prý vše OK. Teď už jen jezdit a užívat si jízdu.

wsbk
wsbk napsal 17.11.15 v 08:53 10b.

istonbike
istonbike napsal 19.09.15 v 18:24 10b.

Nádhernej Versysek ty elox doplňky a hlavně spojení laďáčku a řadového dvoubuchu je pecka přijmi 10b s přáním bezva kilometrů v sedle

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 19.09.15 v 11:55 10b.

Tak to je velkej fešák

Ladzi
Ladzi napsal 13.09.15 v 20:20 10b.

Jak píšeš,tak si užívej

spike-cz
spike-cz napsal 13.09.15 v 17:26 10b.