Maxon Ardour (2015)

Vlastník Wolfarius
Vloženo 5.9.2015
Aktualizováno 5.9.2015

Spolehlivá čína ( v rámci možností) =D, ale za tu cenu jsem spokojenej jak želva.

První dojmy - Je to číňan, ale musím říct že mě překvapil. Jezdí super dokonce i mimo město se necítím jako úplná brzda provozu (traktor s tím předjedu) =D Hlavně spotřeba kolem 3 litrů místo 10 co žere moje auto je boží. Akorát by mohl mít větší krytí noh, bo přes rifle to dost profukuje =D.

Bombastickej zábavnej stroj, samozřejmě plasty jsou na úrovni hračky z cornflakes. Musím ale říct, že mě překvapil svou živostí a ochotou jít do zatáček, hlavně jako nováček na 2 kolech jsem se sním hned sžil, což se mi na skůtrech před ním nepovedlo. Na přístrojovce mi chybí hodiny a ukazatel teploty motoru, ale to jsou jen drobné nedostatky. Výhodou je velký úložný prostor kam se vejde integrálka motolékarna a dvě půllitrové petky. Malinký nedostakek oko na sedadle co zapadá do zámku sedadla je z měkého kovu, takže jsem ho nahradil svým vlastnoručně vyrobeným. Zatím najeto 500km a první garančka za mnou, tak uvidíme co mě s Maxem čeká v budoucnu.