Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2001)

Vlastník Uthred
Vloženo 3.9.2015
Aktualizováno 28.9.2016

moje Japonská milenka, která vrní pokaždé když na ni jen lehce šáhnu

Suzuki M 800 Intruder: Dragstar byla láska na první pohled

První dojmy - Je to moje první motorka. Řidičák jsem dělal na Hondě Hornet, dobrá motorka, ale...kdežto když jsem poprvé sedl na Dragstara tak mi prišlo, jako bych na ní už seděl 5 let. Byť má skoro 300kg tak je krásně ovladatelná. Prostě sedla mi naprosto úžasně.

Motorku bych doporučil pro - pro kohokoliv, byla to moje první motorka, na které jsem se defacto učil

Doplňky na motorce - padáky, držáky brašen, držák kufru, otevřené koncovky výfuků, kožené brašny, kožený kufr

Nádherný stroj, ze kterým se každý ohlédne. Když přijíždím k dědině, tak to zni jako když se blíží bouřka, potom se kolem mihne lesklej záblesk z vyleštěných chromů a potom bouřka zase odchází...tak nějak bych charakterizoval Dragouše :)

pohodlí při cestování pro řidiče super, sedlo jak ze zámku. Mašina má skoro 300 kg, ale těžiště má nízko, takže ta váha není znát, kromě otáčení na místě. I při silném bočním větru to s motorkou moc nehnulo, rozhodně míň něž s kamošovým Banditem. Zadní brzda je na ozdobu a na lehoučký dobržďování na semafor. Přední brzda odvede veškerou práci. Terén určitě ne, je nízká a i při menším teréní nerovnosti je šance na škrtnutí spodkem. Nejlíp ji svědčí silnice :)

Boža
Boža napsal 08.09.15 v 10:41 10b.

Skvělý stroj ode mne 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 06.09.15 v 11:21 10b.

Supr kousek.

babula
babula napsal 05.09.15 v 21:36 10b.

Krásnej Drakouš

SonyLee
SonyLee napsal 03.09.15 v 23:36 10b.

Parádní spousty poho kiláků přeju

Uthred
Uthred napsal 03.09.15 v 22:05