Suzuki GSX 600 F (1999)

Vlastník PetrCBR78
Vloženo 28.8.2015
Aktualizováno 28.8.2015

Po jedenacti letech opet na jedne stope. Po mensich nutnych opravach jede jak za mlada.

Motorka koupena od RudyZZR (Rožnov pod Radhoštěm)

První dojmy - Ze zacatku se mi zdalo ze motorka velmi plave. To se ale vyresilo vymenou predni pneu za uplne novou. Moto ma sice nejake kosmeticke vady, to se ale casem vyresi. Rika ze, ze se takove veci jako jizda na moto nezapomina a bude na tom neco pravdy .. stacilo nekolik desitek km a byl jsem na ni jako kdybych ji mel uz leta.

Motorku bych doporučil pro - pro kazdeho kdo zacina nebo se vraci na 2 kola a nema 50kg i s botama - moto je pomerne tezke.

Doplňky na motorce - vyhrivane rukojeti
vyhrivane sedlo
topcase

Pred jedenacti lety jsem koncil na Honde CBR a jelikoz prisli deti, bylo potreba neco plechovejsiho do ceho se vejdou i deti (zavreni ditete do tankvaku bylo zamitnuto ).
Ted uz jsou deti trochu vetsi a tak prislo rozhodnuti si opet poridit moto. Mel jsem ale jasno v tom, ze uz nechci supersport, ale spis neco cestovnejsiho za rozumny peniz. Proto jsem poridil tuto babicku, ktera to ale jeste umi pekne roztocit. Je o mnoho pohodlnejsi nez CBR (i s tou jsem procestoval celou republiku krizem krazem). Sice to neni zadny trhac asfaltu, ale to jsem ani nechtel. Je to motorka, ktera vam hodne odpusti.