BMW R 1150 R (2003)

Vlastník miňa76
Vloženo 25.8.2015
Aktualizováno 25.8.2015

Brutální pohodovka pro pohodáře,kteří za to občas vemou.

Motorka koupena od motoguadshop Liberec

BMW F 800 S: Je sice modernější a lépe vybavená,ale motor trpí na zadření a vůbec ta spolupráce s Rotaxem alias Loncinem je morbidní.

První dojmy - Padne do ruky jako ulitá.Je to ovšem poněkud specifický stroj,díky motoru.Jeho projev je úplně jinej než u čtyřválu,někomu to prostě nesedne.Je to ale zážitek. Motor po ubrání značně brzdí,což se projeví cuknutím při řazení (chudák baťůžek).Naopak při pohodové jízdě prakticky na brzdy nesáhnu,(aspoň ušetřím na destičkách).

Zatím mám najeto 700 km,ale musím říct,že je to mazel.Do zatáček to padá samo,mezi auta se vejde i s válcema ,je pohodlná,vzpřímenej posaz akorát,no prostě se už těším na nějakou dálku.Bohužel můj skalňák je jakási oholená verze,tudíž nemá ABS,natož duál brzdy,ani vyhřívané hefty,což je u BMW už jakási samozřejmost.Takže nezbyde nic než externě doplnit.A trošku plavu v řazení,takže si moc přeju ukazatel kvaltu.

gvuzd
gvuzd napsal 02.05.16 v 00:26 10b.

Ahoj, prosim te nemas na to navod k obsluze? Mam Rockstera taky, ale je to moje prvni BMW, tak bych si rad precetl nejaky tipy triky v manualu a nemuzu nikde sehnat... Mohl bych si okopcit pokud mas? Jinak zatim jezdim a spokojenost. :) dik, Michal

HloupyHonzaCZ
HloupyHonzaCZ napsal 27.09.15 v 21:16 9b.

Moc pěkná

Milan1963
Milan1963 napsal 25.08.15 v 12:22 10b.

Těch 10...

Milan1963
Milan1963 napsal 25.08.15 v 12:21

Hezká a osvědčená, 10 bodů.

tatook
tatook napsal 25.08.15 v 10:35 10b.

moc pěkná