Yamaha YZF 600R Thundercat (1997)

Vlastník matusik88
Vloženo 22.8.2015
Aktualizováno 22.8.2015

Po letech jsem se opět vrátil k silnejšímu stroji, mám s ní velkou radost a úsměv na tváři.

Motorka koupena od Soukromá osoba - Pán byl hodně milej a ochotnej, zodpovědel všechny otázky, prodával ji se slzami v očích

Honda CBR 600F Sport: důvod neuveden

První dojmy - S pánem jsem se domlouval na rychle v noci, zhodou okolností měl kdysi zájem o Fireblade co jsem vlastnil, tak nás nahoda opět spojila, mne v roli kupujíciho, pán dorazil na domluvené místo, byla to láska na první pohled, nedalo se říct "ne", domluvili sme se na transakci na druhej den, ale následní telefonát mně potešil a vracel jsem se zpátky.

Motorku bych doporučil pro - pro člověka, který si chce jednou za čas nekam vyjet a má rád starší poctivé karbecové mašiny.

Doplňky na motorce - Výfuk Remus

Moc mne zaujal inzerát a stav motorky na fotkách až se mne nechtělo věřit, na první pohled mne, ale bylo všechno jasný, je to leštenka, která za ty peníze rozhodne stojí, není to žádna stočenka s najetýma 10tis km, ale je to poctivá mašina, která má najeto poctivých 63tis km, je po velkém servisu, seřízená a hezky upravená, je to limitovaná edice, takže nebudu potkávat moc stejnych stroju. První svezení neskutečné, láska na první pohled, plácli sme si a bylo vymalováno, pán měl slzy na krajíčku, na poslední chvilku to vypadalo, že si to rozmyslí, ale nakonec ne. Kráska je moje. V týdnu se vyřeší administrativa, poslední drobnosti, tankvak a jedeme.

Určite spolu ješte letos podniknem nejakou cestu, hezkej výlet s úsměvem na rtech.