Suzuki DR 125 (1996)

Vlastník Dodocz
Vloženo 20.8.2015
Aktualizováno 3.9.2015

Je to pohádka na Dvou kolech. Výkonem nepřekvapí, ale ani se nenechá zahanbit. Koupeno 19. 8. 2015

Honda XLR 125: Žádná pěkná za rozumný peníz zrovna nebyla
Cagiva W8 125: Bohužel mi ji vifouknul nějakej Pražák
Kawasaki KMX 125: Větší spotřeba protože 2T

První dojmy - Moto se mi líbyla na první pohled. Když jsem si na ni sednul nádhera a první jízda to ani nejde popsat. :D Spotřeba je úplně bombastická.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nejvhodnější pro začínajíci jezdce. Dokáže naučit úplně perfektně. Je vhodná na ježdění do školy Spotřeba 3 - 4l

Doplňky na motorce - jediné co na ní není sériové je výfuk předchozí majitel ho vykuchal, z čehož vyplívá úžasný zvuk žádný šicí stroj. :D

Průměrná spotřeba - 3.642 l/100km

Moje předchozí motorky byly Jawa Pionýr 05, Simson SR50, Teď konečně 125 mám ji zatím jen pár dnů a naprostá spokojenost. DRko jsem si vybral kvůli jejímu dospělému vzhledu. Skoro všichni co mě na ní viděli nechtěli věřit že je to dváca.
Spotřeba je taky senzační 3 - 4l, podle stylu jízdy Ideální na ježdění do školy. V terénu se taky nenechá zahanbyt, 3 - 4 a projede úplně vše. Skušeností zatím moc není, ale i to málo je úžasné ovladatelnost mě úplně ohromila, váha by mohla být trošičku menší, není to žádný závodník pohodička 80 - 85 Km/h, ale ani když na ní jedou dva se zrovna neplazí. Podvozek je znát že je primárně stavěný na terén v terénu je DRko nezastavitelné. Jediné mínus je úložný prostor je problém kamkoliv uchytit lékárničku a natož helmu.

Ch0ze
Ch0ze napsal 03.09.15 v 12:57 10b.

Ať slouží