Suzuki GSR 600 (2009)

Vlastník Apa_Horacek
Vloženo 19.8.2015
Aktualizováno 19.8.2015

Suzuki GSR 600 je ideální motorka na cestování. Nabízí pohodlný posez, skvěle se řídí a zároveň má 72 kw, se kterými se dá jet svižně

Kawasaki Z 650: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi okamžitě sedla do ruky a příjemně se mi řídila. Co se týče designu, dlouho jsem si zvykal na předek, moc se mi nelíbilo světlo. Naopak zadek má motorka dokonalej, V Suzuki krásně sladili výfuk a světla

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pokročilejším jezdcům, kteří mají už nějakou zkušenost se slabými motorkami a chtějí povýšit

Doplňky na motorce - na motorce mám padáky a kufr Givi

Motorku jsem si koupil v roce 2012. Měla najeto pouze 6 000 km a první majitel se k ní choval moc pěkně, akorát ji moc nevyužíval. Od první jízdy se mi Suzuki neuvěřitelně pohodlně řídila. Před ní jsem měl Ducati Monster 696, na které jsem měl možná lepší prožitek z jízdy (na Ducati jste blíž silnici), ale vzhledem k mé výšce 190 cm mi byla Ducati malá. Na Gsrko pravidelně ujedu i delší vzdálenosti (cca 450 km za den) a naprosto bez problémů, nemám potřebu zastavovat abych si protáhl ztuhlé nohy apod.
GSRKo je podle mě ideální motorka pro mírně pokročilé jezdce, kteří chtějí zdokonalit svou jízdu. Určitě bych ji, vzhledem k jejímu výkonu nedoporučil uplným začátečníkům.

lklouda
lklouda napsal 03.11.15 v 20:33