BMW F 650 GS (2006)

Vlastník derbi125
Vloženo 19.8.2015
Aktualizováno 16.8.2016

Skvělá motorka na delší cesty ,skvěle manévrovatelná a se super spotřebou okolo 4,5l-100km.

První dojmy - První dojem byl skvělí ihned mě zaujal svým dizajnem a po projetí super svezení.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtěj kvalitní enduro se super spotřebou super jízdími vlastnostmi.

Doplňky na motorce - Bastry, vyhřívané hefty, automatické mazání řetězu, vyšší plexy z dakaru, závaží v řídítkách, zadní kufr BMW, zásuvka 12V,

Motorku mam teprve krátce najeto máme spolu 1200km a zatím se seznamujeme. Do BMW jsem šel proto že všude píšou že je to držák má dlouhé servisní intervaly a super spotřebu je lehká a dobře ovladatelná a velmi pohodlná.

Po dvouch měsících
Tak motorku mam už dva měsíce najeli jsem spolu 3500km a bez problému proběhlo jen pár uprav a to koupěm nových pneu Mitas e08 pneu je spíše na silnici a šotolinu na mokru to klouže. Taky proběhla kontrola ložisek v přepákování které jsem promazal a vyměna ložisek na kyvce která byly KO. Spotřeba na dalku kolem 4,5l město kolem 6l. Taky proběhla výměna oleje (Motul 10W-40 5100) Olejový filtr, svíčky.
Motorka mě zatím nezklamala, vypádá to že jsem koupil dobře vše funguje jak má.

wsbk
wsbk napsal 19.08.15 v 17:17 10b.