PROFIL MOTORKY

Yamaha MT-03 (2006)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Dominie
Vloženo 18.8.2015
Aktualizováno 24.4.2018
Zobrazeno 6 086x
HODNOCENÍ PROFILU OD 45 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.4

Popis motorky


Hodná kočička co ráda vystrkuje drápky

Více fotografii

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Kawasaki Ninja 300: Vyšší cena (nakonec jsem koupila motorku jen o tři tisíce levněji:D), málo motorek na prodej
Kawasaki Ninja 250R: S nikým z inzerujících jsem se víceméně nemohla domluvit, většina jich bylo padaných, nikdo nebyl schopný odpovídat..
Beta M4: Lehoučká, obratná, při menším vylepšení i líbivá, motard.. ale slabý výkon, vysoké vibrace
Yamaha YZF-R6: Sériově 88 kw, v TP škrceno na 25 kw, měla jsem z toho trošku strach, nesedl mi sportovní posez, obecně s tím byla pro mě špatná manipulace na místě - otáčení, couvání apod.

První dojmy - Mrštná, hbitá, těžká a nádherná kočka:) a .. prostě jednoválec :)

Motorku bych doporučil pro - Pro vlastníky řidičáku A2, pro někoho, kdo má rád projev jednoválce a dokáže se na tom řádně vyblbnout a "vytáhnout" přednosti motoru :)

Doplňky na motorce - - šité sedlo, červené s emblémem
RecenzePo našem společném třiletém výročí je na čase trochu upravit popis. Už minulou sezónu jsem přemýšlela, že bych jí vyměnila za nějaký silnější stroj, protože.. sílu extra nemá, ale dohání to svým projevem a sebevědomím Utvrdila jsem se v tom, že nemám srdce tuhle motorku pustit dál, a prostě si zůstaneme souzení, dokud nás motor nezodělí Je to naprostá srdcová záležitost.

Jak jsem měla na začátku problémy s projevem jednoválce, momentálně to spíš vyzdvihuji jako přednosti, jako něco, co na jiné motorce prostě nebude a díky tomu, že si s ní člověk nemůže moc pohrát z pozice výkonu, tak může alespoň z pozice toho motoru. Moc ráda bych řekla, že je to motorka do města, ale.. ? Dvojka je hrozně málo, trojka je moc, takže musíte neustále ovládat spojku. Někoho to otravuje, já už jsem si zvykla a město prostě projedu tak, abych byla rychle pryč :D

Jediná věc, co mi vadí, tak je prostě ta, že ve vyšších rychlostech už se prostě necítí jako doma. Nad 120 km/h se jí už nechce moc do zatáček, je neobratná, musí se tam vyloženě tlačit. Samozřejmě jízda po dálnici v úvahu moc nepřichází. Jela jsem za tu dobu asi 3x, a stačilo mi to :D Baví mě ta její hravost. To, když si před zatáčkou z větší rychlosti podřadím, a ona se zakousne do asfaltu a vyhodí si ze zadního kopýtka :D To, když jí studenou nastartuju a ona si brumlá a střílí do výfuku (jinak mají sériové výfuky bohužel zvuk jako vysavač). To, když rychle přeřadím z dvojky na trojku a ona mi dá vyloženě najevo, jak moc jí to baví. A já se usmívám do helmy s tím, jak moc to baví mě. I po té době je to pořád moje baby, po které se vždy ještě chvíli dívám, když jí zaparkuju a odcházím domů. Pořád se na ní ráda dívám a trávím s ní veškerý svůj volný čas. Je to každodenní zábava a žádná nuda. Díky za tebe!

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Mirek1967
Mirek1967 napsal 23.09.18 v 17:09 10b.

Krásná mašinka. A moc vám to spolu sluší.

Čadil
Čadil napsal 06.03.18 v 18:47 10b.

hezká mašina,pěkny popis.

Rendyd
Rendyd napsal 24.10.17 v 15:43 10b.

Krásná motorka, ani jsem nevěděl, že taková v okolí jezdí... A sedne Ti jak prdel na hrnec...

BoBo1
BoBo1 napsal 29.06.17 v 10:13 10b.

Pěkná recenze. Krásně barevně sladěná motorka. A spolu vám to sluší nejvíc. Přeji jen parádní zážitky.

supermotos
supermotos napsal 11.05.17 v 10:58 10b.

Více komentářůTOPlist