Ducati Monster 1000 (2002)

Vlastník vacul
Vloženo 17.8.2015
Aktualizováno 27.2.2018

Dvouválec a ještě italský, co víc si může člověk přát :)

Motorka koupena od Alen (Ostrava - Moravská Ostrava) - Věděl jsem co a od koho ;)

První dojmy - První jízda mě úplně nepřemluvila (chtěl jsem totiž znovu motárda), připadala mi celkem těžká, manévrovatelnost totálně na hov...(když člověk naposledy lítal na motárdu, není se taky čemu divit). Na druhou stranu byla nízká a motor mě bavil a taky jsem si říkal, že bych chtěl možná občas vyrazit taky někam dál, a to se s motárdem moc neslučuje.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že Monstera si člověk může pořídit i do začátků, ale asi ne rovnou litr. Je to dost divoké.

Doplňky na motorce - Chytáme se s klukama na prodloužený víkend, takže jsem pořídil boční "kufry". Ještě ale musím trochu poladit jejich uchycení, takhle se totiž ve dvou jet nedá.

Jak už jsem psal, chtěl jsem motárda, tedy zábavnou motorku, ale taky bych si občas chtě někam vyrazit. Tím pádem bylo jasné, že motorka musí být něco živého, relativně lehkého a aby to v člověku probouzelo nějaké ty emoce (takže japonsko nebrat) :D Vlastně bylo jasno už předem, Ducati byl vždycky můj sen. Nějak se to sešlo dohromady a byla doma.

děsno
děsno napsal 30.09.15 v 18:50 10b.

Dobře se o něj starej, zaslouží si to. Dlouho mě vozil. :)

strakon
strakon napsal 17.08.15 v 21:19