Suzuki GSF 1200S Bandit (2002)

Vlastník Bižour
Vloženo 17.8.2015
Aktualizováno 14.10.2015

Cestovně laděná klasika, se kterou se může člověk vyřádit i při létání kolem komína.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

Yamaha FZS 1000 Fazer: asi zvítězila věrnost (už třetí Suzuki v řadě)

První dojmy - První dojem byl velmi pozitivní vzhledem k výkonu a zátahu motoru. Bohužel jsem zvyklí na jiný posez, ale to není chybou motorky, ale zvyk. Plexi by mohlo být o malinko vyšší, tovární mi při vyšších rychlostech (okolo 150 Km/h) posílá vzduch přímo do helmy, takže musím stejně do předklonu.

Doplňky na motorce - vzhledem k tomu, že to v garáži stojí pár dní, tak zatím nic, ale v plánu jsou padáky, vyšší nebo jinak tvarované plego, nosič na kufr a až se budu hodně nudit tak laďák

Bandita jsem si vybral protože jsem chtěl něco cestovně laděného s klidnějším průběhem výkonu než má dvouvál.

Za těch cca 300km co mám za sebou mě přijde, že mimo měkčího podvozku, jede i brzdí dobře. 6ti pístky na předku tuhle hračku dokážou zastavit prakticky na místě a výkon zařídí opak :) U motorky vidím jedinou menší chybu, a to je 5ti kvalt. Ta 6tka by tam vůbec nebyla od věci, ale s tím jsem do toho šel, takže žádná tragédie.

Motorka se cítí dobře na silnici. Je jí úplně jedno na jaké, ale hlavně, že to je asfalt.

Otázku cestování zatím odpovědět nedokážu, přece jen je na to ještě hodně brzo, ale vzhledem k tomu, že jsem si to pořídil, aby mě to příští léto dovezlo na jih Evropy k moři, tak spoléhám na to, že bude cestování v pohodě

Čadil
Čadil napsal 16.04.18 v 20:03 10b.

Raptík
Raptík napsal 22.08.15 v 14:23 10b.

Pěknej Bandita, tak ať ti slouží