Honda SW 600T (2008)

Vlastník Krtek1311
Vloženo 16.8.2015
Aktualizováno 23.2.2016

hledal jsem něco většíno po třístovce. rozhodl jsem se pro winga. Bod jedna - dvouválec, bod dva ABS

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice) - hrozně ochotný chlap, který nespěchal, vysvětloval a pokecal o všem možném

Suzuki AN 650 Burgman: poruchovost

První dojmy - hooodně měkej podvozek, až moc po zkušenosti s Kymcem. Po pár km jsem si zvyknul a po výměně oleje v předních tlumičích spokojenost. Polaboruju s vyšším plexi a asi nic víc řešit nebudu.

Motorku bych doporučil pro - pro pohodáře

Doplňky na motorce - kufr monokey, vyšší plexi, vyhřívané hefty, výkoná dioda v předním světle, Dr.pulley válečky, přerušovač brzdových světel

je brzo, ale alespoň něco. Dlouho jsem váhal, pročítal net. O silver wing 600 moc zpráv není. Prostě to jezdí a ne... se. Zvažoval jsem ještě burgmana, ale těch zkušeností s poruchovostí bylo na netu tolik, že jsem to vzdal a vyřadil ho z výběru. Když jsem ho koupil, tak měl rozmlácený podsedlový prostor a na spodku popraskaná plasty. Podsedlový prostor jsem sehnal a samodomo vyměnil. Plasty jsem pospravoval.
Po první jízdě, kterou jsem si užíval je spotřeba 4,1, ale jel jsem max do 120 a spíš v klidu.
23.8.2015 doplnění spotřeba po praglu kolem 4,5l/100 a zrovna to nešetřim
6.11.2015 jak se ochladilo, spotřeba stoupla na cca 4,8

wsbk
wsbk napsal 11.02.16 v 14:17 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.08.15 v 13:19