Aprilia SportCity 200 (2007)

Vlastník Wan-Chuan
Vloženo 16.8.2015
Aktualizováno 12.3.2016

Skůtřík z prvotřídního chovu. Dokonalej stroj kterej mne povozil pocelé ČR a okolí. Omlácenej ze všech stran. Není to žádná nafYflená chromblejsk leštěnka, ale obyčejná Lopata co se nebojí tvrdé práce.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Hamouz - APRILIA Kladno (Kla

První dojmy - hmm tak jede to.. dopředu... umí to i zatočit. Brzdy tak jsou tam... co víc sem napsat. Prostě variátor dvě kola a 14kw ve 200cm3. Na ježdění do práce 15km tam a 15km zpět naprosto dokonalé. Na okreskách stíhá. A na okruhu nepřekáží. Za kamionem se dá i ušetřit na palivu.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv kdo potřebuje přibližovadlo v rámci svého bydliště/okresu

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty (no teď už jenom jeden...)
givina

Proč skůtříka a proč zrovna Šmejdíka?
Protože zavedli OpenCard... a měl jsem MHD tak akorát po krk.
Na tomhle stroji jsem strávil od září 2009 do léta 2014 krásných cca 33000km
Povozil mne po celé ČR a okolí. Dle hesla Nejlepší Tuning je pravidelná údržba !!!
Prvotní seznámení obsahovalo spotřebu okolo 4l/100km po prvním větším servisu klesla na 3,5l/100km. A to se s tím jezdí naplno. Žádná ekonomika. Takže šikovnej a klidnej člověk se dostane i pod 3l.
Jak jsem řekl. Na okreskách a II. a III. třídách se nijak neztratí. A s kylčem na tacháči, jako standard, ani na okruhu nebo dálnici když už tam jeden musí zajet. Nepřekáží.
Pokud si správně zabalíte a místo spolujezdce upevníte batoh. Sedíte jako v křesle a dají se polykat km po stovkách.
Dělník kterej si na nic nehraje. Odvede svou práci a přitom za to moc nechce. Jen trochu benzinu a pravidelnou údržbu!!!

valerianjaroslav
valerianjaroslav napsal 28.03.18 v 22:04

ještě koukám, že jsi mu říkal šmejdík.. u mě slyší na jméno mesík :D

valerianjaroslav
valerianjaroslav napsal 28.03.18 v 22:00

Ahoj, pro zajímavost slouží od 11/2017 u mě.. zatím natočila dalších cca 3tis od té doby. Teď má lehce přes 48tis a je vpohodě..
Jen se za mokra (opravdu při dešti) nějak hádá.. asi bude třeba kouknout na elektriku, jestli jí někde něco nevadí..

Wan-Chuan
Wan-Chuan napsal 13.03.16 v 09:55

Mokomido...

Už slouží jinde. Bez ježdění stál v koutě a jezdil jsem na velké. Tak jsem mu dal prostor pro dalšího majitele.
Pod mým vedením odjel cca 33tis byl jsem druhý majitel kupováno v necelejch 8tis. Takže celkově měl při prodej 41tis A povozil mne krásně. Po celé ČR a přilehlém hraničním okolí.
Za celou dobu nebyla jediná porucha. JEN pravidelný servis!!! Tak jak to mám rád.

Wan-Chuan
KRLESS!!!

mokomido
mokomido napsal 12.03.16 v 11:16 10b.

Tak nezáleží jak vypadá,ale co dokáže...
Tak ať dál slouží k tvé spokojenosti.Jen tak pro zajimavost,kolik jsi na ni už namotal?