Suzuki VL 800 Volusia (2009)

Vlastník ultraX
Vloženo 16.8.2015
Aktualizováno 5.12.2015

Moja...prvá. Po 40-tke som si chcel splniť svoj sen a osedlať vlastnú moto - aspoň na výkendové výjazdy.

Kawasaki VN 900 Classic: prvá prišla pod ruku Suza

První dojmy - Po týždni jazdenia a zacvičovania môžem konštatovať že motorka je "príjemná". dokáže odpustiť nejaké začiatočnícke chybičky, podvozkovo veľmi vydarená. Trošku je problém ju premiestnovať bez naštartovania - vyššia váha ale dá sa na to zvyknúť - predsa len je to kus stroja.

Motorku bych doporučil pro - Moto spĺňa prestavu zacínajúceho "čopráka"a neurazí ani skúsenejšieho jazdca.

Doplňky na motorce - Na moto je ladený výfuk, padáky, originál kufre Suzuky a domontoval som opierku spolujazdca

Sukuki Intruder VL800 som si si vybral na základe recenzií prečítaných na nete a skúseností majiteľov z dôvodu kvalitného podovzku a spoľahlivosti. Druhý parameter mojho výberu bola velkosť motorky pričom VL800 aj napriek menšiemu objemu 805 cm3 pôsobí opticky a váhovo ako vačia motorka oproti napríklad Honde Shadow - a pretože moja postava je "priestorovo výraznejšia" hladal som opticky väčšiu moto.

Bola to moja prvá "velká" moto a preto na ňu nedám dopustiť. Odpustila začiatočnícke chyby anikdy ma nenechala v "stichu". Už je predaná ale budem na ňu spomínať v dobrom

Boža
Boža napsal 08.09.15 v 12:52 10b.

Skvělé dávám 10 bodů

babula
babula napsal 03.09.15 v 10:19 10b.

Krásnej Introš

Drtikol82
Drtikol82 napsal 20.08.15 v 08:42 10b.

krásná,at slouží

ultraX
ultraX napsal 18.08.15 v 13:25

Vdaka - este moto cakaju nejake opticke upravy.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 17.08.15 v 18:00 10b.

Krásná mašina