Kawasaki ZZR 600 (1992)

Vlastník pepa.josef
Vloženo 16.8.2015
Aktualizováno 16.8.2015

Tak po dlouhém zvažování jsem zvolil styl motorky kterou jsem ještě nejezdil abych porovnal a vybral do budoucna.

První dojmy - Čekal jsem jak budu z motorky utahaný, budou mě bolet záda ...atd nic z toho se nekonalo minulí týden ve čtvrtek jsem si jí večer vzal a v pátek jsem jel hned prahu svezl jsem se krásně motorka mi neskutečně sedla nějaké chyby by tam byli, ale uvidím po opravě pokud se ztratí nemám zatím co bych k tomu dodal.

Stroj jsem si vybral abych porovnal z předchozími motorkami co mi bude vyhovovat a u čeho zůstanu.
Jízda je ok pohodlně se na ní sedí i řazení mi vyhovuje, brzdy jsou skvěle nastavené reagují jak mají, ovladatelnost je slušná jen se musí přetěsnit přední vidlice, spolujezdce jsem ještě neměl za sebou tak nemohu soudit, spotřeba je podle toho jak se tahá za heft muže se jet za 5 a taky za 10 takže je na každém jak bude jezdit.

elvis78
elvis78 napsal 16.08.15 v 13:35 10b.

pěknej kousek, jen ji vyfoť taky trochu ze dřepu ať není vidět jenom shora(úroveň objektivu v úrovni motorky), ať je vidět pěkně z boku její pěkná postava