Harley Davidson XL 1200C Custom (2002)

Vlastník michel-okajka
Vloženo 16.8.2015
Aktualizováno 29.2.2020

JE DOMA, vysněná legenda... Sportík 1200

První dojmy - Potom, co jsem přesedlala z Berty jsem pocítila jako první jednoduchost jízdy - taková "hračička" :-) Jinak docela tvrdá jízda, někdy - když přidám ještě k tomu kvalitu našich cest - bolavá :-)

Motorku bych doporučil pro - Řekla bych, že je vhodná pro ženské a menší chlapy. Jinak motorka se kterou nebudete mít ve městě problém.

Doplňky na motorce - Laděné koncovky Screaming Eagle

...řekla jsem si, že když prodám Bertu, tak jediné, co chci místo ní je HD. Řešila jsem i finanční stránku, takže prošel Sportster. Uvažovala jsem o novější verzi stříkačky 883 nebo starší karburátorové 1200. Vyhrála 1200, 883 byla slabá.

Jak už jsem psala, jízda super i když trochu tvrdší. Motorově vynikající. Po nastartování, ten zvuk motoru a tanec motorky, nepopsatelné... K tomu super zvuk s laděnýma koncovkama. Úžasné!!! Spotřeba okolo 5l/100km.
Při velké rychlosti se mi v zatáčkách vlní, jinak při normální vyhlídkové jízdě v pohodě. Po lehčím terénu jsem se trochu při té menší rychlosti nadřela, je dost těžká, váha jde hodně do předního kola. Jinak na delší cestování i s věcma v jednom naprosto v pohodě.

cortes
cortes napsal 24.08.15 v 23:32 10b.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 17.08.15 v 18:03 10b.

Parádní haryk

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.08.15 v 12:44 10b.

Krásnej Haryk gratulejšn