Benelli Tornado 900 (2003)

Vlastník Ondrus84
Vloženo 15.8.2015
Aktualizováno 25.2.2019

Vloženo: 05.09.2015, Uskutečněno: 05.09.2015, Zhlédnuto: 26x

Tak zdá se,že výměna svíček problém vyřešila...zatim. Jede to lépe, zkusil jsem i 98benzin a s ním se to chová lépe,je to i klidnější,ale nemám v okolí moc benzinek,které ho nabízí,tak to budu asi střídat. Jinak spotřeba bude něco kole 8litrů, ono to fakt v obci chce spíš tu 2ku jinak se to dusí a ještě s tím neumím tak dobře abych mohl letět pořád 6tku po okresce,protože to chce jet 130 a víc a některé zatáčky se sem tam bojím,druhá věc jsou gumy, jsou tam obuté diablo Supercorsa a kdo je kdy jezdil,mě dá asi za pravdu,že dokud je nezahřejete tak prostě kloužou,což teď koncem léta a na podzim bude stále složitější.

snack2244 (0) napsal 13.12.2015 v 13:26

Zdár,taky už přemýšlím o koupi tak jsem se chtěl informovat jak by jsi zhodnotil tuhle sezonu na benelli ?Koupil by sis tu motorku znova?prostě budu rad za nějakou menší recenzi za cely rok ať vím jestli teda mám jít do toho nebo ne.Dík za odpověd

• Výměna Kabelů

Jelikož si všichni u benelek pochvalují lepší starty při výměně originálních kabelů,tak jsem se pustil do výměny originálních kabelů od baterie k altíku, k zapalování a startéru.

Vloženo: 23.07.2016
    Uskutečněno: 23.07.2016
  • Výměna aku a údržbička

Tak nějaké km zase za mnou,už si zvykáme. Detaily doladěny...

Vloženo: 02.06.2016
    Uskutečněno: 02.06.2016
  • problémeček...

Tak dneska po startu problémeček, při volnoběhu vynechává jeden válec,za jízdy se problém nevyskytuje,jen na ten volnoběh...Tak jsem to kuchnul no...u 3 válce vykondenzovaná voda ,celá zaplaovací cívka orezlá,svíčka orez

Vloženo: 27.08.2015
    Uskutečněno: 27.08.2015