Suzuki SV 650 (1999)

Vlastník scatman65
Vloženo 15.8.2015
Aktualizováno 15.8.2015

Moje suzuki SV 650 upravená pro závody na přírodních okruzích. Je to super motorka.

První dojmy - Motorka má velmi příjemný průběh motoru a solidní výkon odspod což mi velice vyhovuje. Je pravda že SVčko je dost dlouhé ale v přemlouvání do zatáček to není znát a ve vyšších rychlostech je velmi stabilní. Sériové brzdy a tlumiče pro závodní využití nejsou to pravé ořechové ale pokud člověk nejede za limitem a snaží se o čisté nálety do zatáček tak se dá jet svižně i se základem. Brzdy ovšem doporučuji vyměnit ihned za lepší, originály prostě nefungujou.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co mají rádi stabilní spolehlivé stroje a doporučuju hlavně těm co by chtěli začít s road racingem. Pro začátek je to bezva stroj za super peníze.

Doplňky na motorce - Přední brzdové třmeny tokico (z modelu rgv 250), laděná koncovka výfuku, přední a spodní díl kapot z novějšího SV a bobek z BMW 1000.