Suzuki SV 650 (2007)

Honda CB 600F Hornet: po projetí nic moc dojem
Suzuki SV 1000S: moc silný

První dojmy - Nejlepší zvuk Nejlepší tvary Nejlepší dvouvál Nejlepší styl

Motorku bych doporučil pro - pro milovníky 2V

Doplňky na motorce - carbon MIVV, široký řídítka, Barracuda držák SPZ, miniklinkry, zrcátka, reflexní pásky do kol, CNC páčky, závažíčka, gripy, klín pod motor, alarm

Jede to...
Je to slyšet...
Je to krásný...
Trhá to ruce...

Od endura, kde jsem seděl jako na židli, je tohle mnohem razantní změna v posedu a celkově mi bude asi trošku déle trvat ze sebe dostat návyky, na které jsem byl poslední 2 roky zvyklý. Do zatáček to jde rapidně víc samo, jedna, dva a jsem mnohem dál než pryč :D posed je příjemný, při mých 175cm je nádrž docela přesně vyřezaná pro moje kolena.

Musím extra zmínit Mivv, motorka je dovoz z Itálie, tenhle typ tu nejde sehnat, mám k tomu homologační kartičku i dB killer, ale nechápu jak může bejt takovej kravál homologovanej, je tam skoro nová vata a když jsem tu koncovku sundal tak je to jen nepatrně víc slyšet, no prostě velká radost pro mě a menší pro sousedy :D

První rok za náma, najeto něco přes 6000km. Je to bomba, stále překvapuje, jen někdy chybí výkon, hlavně při jízdě ve 2.
---

První vyjížďka 11. 3. 2017 za náma. Pocity super.
S motorkou jsem si přes zimu pohrál a desingově se mi to moc líbí (ještě aby ne že?).

Letos vyjíždím s:
- novou sadou Pirelli Angel GT
- novými zrcátky
- novým olejem a filtrem
- novou brzdovkou
- motoalarmem z číny za 6$ (perfektní pohybový čidlo a rámus za ty peníze)
- klínem
- pokarbonovanými stupačkama (v zimní nudě jsem si hrál)
- vyčištěným řetězem
- novou helmou za 4,5k a je to znát
- novou kuklou
- vyčištěný/leštěnýma svody
- výhružným nápisem na nádrži

Co dodat? Sezóna pomalu a jistě začíná a já jsem připraven, už jenom tankovat a dávat pozor na ty plechovky...

Clint.
Clint. napsal 11.03.17 v 19:49 10b.

Moc krásný bajk,kde se dá sehnat ten vyhruzny napis? jasná desítka

jzdendaz
jzdendaz napsal 17.08.15 v 20:58

Což budu povídat, krásně to duní

Ursa
Ursa napsal 16.08.15 v 23:29 10b.

Ten MIVV na nej vyzerá pekne. Ako to znie? (Rád by som mojej dal krajší hlas :D )