MV Agusta Brutale 800 RR (2015)

Vlastník Petta
Vloženo 6.8.2015
Aktualizováno 4.4.2019

Nikdy by mě nenapadlo, že zběhnu od Ducati.. Ale hrozně mě MV Agusta jako značka lákala. A tak jsem do toho praštil a doma stojí Brutale RR.
Později udělám zase nějaké slušné foto..

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Metela - Profi-moto (Děčín - Prodejce ok, jen vsechno dlouho trva..

MV Agusta Rivale 800: Pan Metela mě překecal.. Ale je to nejhezčí moto typu motard..

První dojmy - Jako každá nová motorka je super, ale tohle předčilo veškerá očekávání.. Je výborná v každém ohledu, ale ten motor, to je peklo. Lehká přední vidlice, výborná ergonomie, vzhled jako ze snu. Tohle je prostě MV Agusta Brutale 800 RR!!

Motorku bych doporučil pro - Pro fanjšmekry, kteří vědí, co chtějí..

Doplňky na motorce - Nezbytné eloxované čepičky ventilků!! :D
Imitace karbonu na zkousku. Vypada to dobre, takze casem poridim origo.

Prozatím není co psát.. Jsem v zajížděcím řežimu a čekám, až budu moct plně využít potenciál motora a vlastně celé motorky.
Myslel jsem, že naháči nemůžou být ovladatelnější než motárdi, ale MV Agusta mě vyvedla z omylu. Tohle je 167 kg kolo s reaktorem mezi nohama, které bezezbytku dělá čest svému jménu..
Nejvíc mi učaroval design, ručně lakováno, všude loga MV, kvalitativně bez připomínek. Nechápu pana prodejce Ducati, který vidí levné detaily.
Rád bych věděl, kde?
Výbava je opravdu bohatá, mapy, závodní ABS, možnost nastavení trakce, brzdy motoru, odezvy motoru a točivého momentu a skvělý multifunkční displej.
První srovnání s Ducati, že zadní brzda má krátkou dráhu a opravdu brzdí.
Nejlepsi masina, co jsem mel..

lacerta82
lacerta82 napsal 24.03.17 v 06:47 10b.

dokonalost...víc netřeba dodávat

CB1000R
CB1000R napsal 04.01.17 v 16:45 10b.

Nádhernej bike!

triplepower
triplepower napsal 01.12.16 v 15:45 9b.

Tomas_
Tomas_ napsal 03.07.16 v 10:37 10b.

Moc pěkná .

DRACHIR
DRACHIR napsal 22.05.16 v 20:16 9b.

Až na ty zlaté vidlice je krásná. Hodně pěkně řešený je ten trojitý výfuk. Další pochvala velice zdařile designovému přednímu blatníku