Honda VT 125 Shadow (2003)

Vlastník Millton
Vloženo 4.8.2015
Aktualizováno 18.10.2017

Lehká, přesto robustní, člověk by nevěřil že je to 125, krásná a hlasitá... jen takovým "nedospělím" hláskem :)

Honda CA 125 Rebel: Shadow je novější a silnější model

První dojmy - Snadno ovladatelná Lehká Na 125 spokojenost i se spolujezdcem --- Zvuk ve velkých otáčkách se podobá sekačce

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, případně pro hodně nenáročné jezdce

Shadow 125 mam na oježdění, další na řadě bude Sportster 883, ale toho bych nechtěl někdě položit, takže se radši nějaký ten rok rozjezdím.

S motorkou jsem velice spokojen, první žkušební jízda a 110 km dlouhá, jen teda ve stavu v kterém jsem ji koupil to chce ještě nějaké investice :) ale to je samozřejmostí.
Ovladatelnost je suprová díky tomu že motorka váží pouhých nějakých 160kg, brzdy brzdí, motor šlape, spolujezdci (spolujezdkyně) mají radost z jízdy, spotřeba asi nějaké 3 - 4 litru na sto, uložný prostor v plánu nemám.
Na to že měřím 190cm si na motorku moc velký nepřipadám, tu 90ku to vytáhne skoro vždy, na lepších místech 120 není výjimkou,

Myslím že na začátek bomba hlavně v poměru s cenou, jinak původně byla v plánu Shadow 600, ale to by bylo asi zbytečné, když bude haryk a Rebel je pro mě asi moc malý.

Pomalu začíná druhá sezóna a motorka mě už pomalu nudí, jako je super, ale 125cc pro mě opravdu jen na vyježdění, hned s rozšířeným řidičákem vyměním za silnější.

T_simon
T_simon napsal 11.08.15 v 10:34 10b.

čopry nemusím,ale tenhle bych si koupil hned :)

Boža
Boža napsal 06.08.15 v 16:10 10b.

Bezva začétek pěkné moto za 10 bodů

SonyLee
SonyLee napsal 04.08.15 v 22:12 10b.

Pěknej "Stín" tož spousty poho kiláků přeju

žižala.
žižala. napsal 04.08.15 v 20:03 10b.

Parádní čopřík.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.08.15 v 19:27 10b.

Supr Shadowka gratulejšn