cfmoto_800mt_sport_kufryPROFIL MOTORKY

Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník Dbednarik
Vloženo 29.7.2015
Aktualizováno 15.8.2016
Zobrazeno 1 207x
HODNOCENÍ PROFILU OD 0 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 0

Popis motorky


Krásný velký řadový čtyřvál který mě opravdu zaujal svým zvukem...

Více fotografii

Výška jezdce: 185 cm

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Honda XL 1000V Varadero: nenašel jsem škrcenou
Honda XL 650V Transalp: má o pár kw víc než já můžu
Yamaha FZS 600 Fazer: škrcená pouze drahá
Yamaha XTZ 660 Tenere: nakonec se mi víc líbila silnice...

První dojmy - Když sem motorku poprvé viděl byl sem opravdu překvapený... Byla mnohem větší než sem si myslel. Moje první jízda na takhle silném stroji byla taková vyklepaná... Bylo to když sme se na ní byli podívat u prodejce, už po pár metrech sem věděl že je to přesně to co chci ! Okamžitě jsme vše domluvili a dva dny na to sem si jí přivezl domu. Po pár jízdách sem si na ní naprosto zvyknul. Její výkon je tak akorát prostě nikdy vám nechybí, potřebujete někoho předjet tak jen přidáte a jste 200 metrů pryč. Zatím sem s ní naprosto spokojený akorát žere trošku víc než moje předchozí dváca...

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná určitě pro začátečníky ale určitě je lepší mít něco naježdíno na něčem slabším... Jsem docela velkej a motorka mi sedne perfektně. Nehrbím se krásně se dokážu schovat za plexy, jediné co tak je trochu těžká... Má cca 210 kg a i já se někdy bojím že se mi převáží.

Doplňky na motorce - Od předchozího majitele větší řídítka a nějaké maličkosti

Recenze

Byl za opravdu dobrou cenu.

Mám už najeto 200km což se mi zdá jako nic ale můžu vypsat co sem zatím zjistil...
Jízda je sportovní krásně bere od spodních otáček a ještě víc přidá v 7tis otáček kdy je to opravdu erektivní záležitost...
Motor je krásný pouze chlazený olejem a dělá to tu motorku motorkou...
Brzdy tak ty jsem ještě netestoval ale na to co jsem čekal tak jsou docela slabé, chce to víc síly ale tak to mě nějak nevadí, alespoň se dají krásně dávkovat.
Podvozek tak na ten si nestěžuju nejsem profi jezdec abych měl nějaké výhrady pouze sem četl že má měkké přední tlumiče.
Ovladatelnost tak ta je zmáknutá dobře, varadero bylo ovladatelný suprově, v pohodě sem si škrtal o asfalt a bandit je to samé, těžiště nízko a podobné ovládání jako u varana.
Spolujezdec tak to je trošku problém protože se není moc jak chytnout a když někomu řeknu ať se chytne pevně kolem pasu tak mi jen tak na břicho položí ruce, chtělo to nějaké lepší úchopy vymyslet než ten co je za prdelí.
Úložný prostor tak ten je normální, pod sedačkou a nic víc, pouze to co si už na motorku přidělám. Spotřeba tak s tou ještě nemám zkušenosti žádné ale je pravda že žere žere žere.
Zatím si ale na nic výrazně nestěžuju.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist