Honda CB 600F Hornet (1998)

Vlastník ElFidel
Vloženo 26.7.2015
Aktualizováno 25.4.2017

Nahozeni kufru, kmitani riditek, prvni vyjezd..

Vloženo: 05.03.2017, Uskutečněno: 05.03.2017, Stav tachometru: 63400 km, Zhlédnuto: 11x

Tak se mi letos na silnici moc nechtelo, v zime mi to ani nechybelo... Po zime chytl hornas moc hezky, prekvapil. Jen baterka uz asi umira... V unoru sem nahodil nosic a kufr... Dneska pri prvnim vyjezdu sem si malem rozbil hubu, kdyz sem musel honit kmitajici riditka, ktery sem ze zvyku pustil abych se protahl... Dalo se to cekat, ze si nahatej Hornet s kufrem moc rozumet nebude. Celkem me to sere, uz tak tragicka aerodynamika nahace je s kufrem v hajzlu uplne. Sere me to nemalo, protoze na ostrejsi jezdeni to asi idealni nebude, nebot s tim kufrem je cela motka podivne nejista, zvlast pri akceleraci na horsim povrchu, kdy semtam predni kolo nakopne naka nerovnost.

elvis78 (133) napsal 05.03.2017 v 13:26

Ale Hornet je to pěknek Možná mu chybí boční kufry

• Nová zadní pneu+olej

Po necelých třech měsících a 11 000 km byla zadní cestovní pneu Pirelli Diablo Strada sjetá na méně než 1 mm, tak přišel čas na výměnu. Byl jsem s ní spokojený stejně jako s předchozím sportovním Diablem. Strada se s

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.09.2016
    Uskutečněno: 09.09.2016
  • Padáky Fehling, nové pneu, trocha péče..

Padací protektory se mi tam nelíbily, navíc se mi zdály moc bytelné, takže by se při položení nejspíš urazil držák motoru... Správnej protektor se má utrhnout když by "šlo do tuhýho"... A stejně jsem chtěl rám, líbí se m

Vloženo: 01.08.2016
    Uskutečněno: 15.07.2016
  • Nové sedlo

Originální sedlo mě nevyhovovalo hned co jsem na Hornetu začal jezdit. Hlavně ve dvou, kdy na mě kočky klouzaly a já se rakvil o nádrž... :-D Podle chvály zde na fóru jsem kontaktoval pana Jiřího Horáčka z Prahy a domluv

Vloženo: 10.06.2016
    Uskutečněno: 10.06.2016