Suzuki TL 1000S (1997)

Vlastník žufan.
Vloženo 25.7.2015
Aktualizováno 19.12.2017

Dvouválcové kladivo, na kterém zatím dolaďuji mouchy, ale myslím, že to byl dobrý kup.

Kawasaki ZX-9R Ninja: Tele mě nějak dostalo:) chtěl jsem zkusit agresivní dvouhrnek
Suzuki GSX-R 1000: vyšší cena

První dojmy - První dojmy skvělé. Hned cestou z Olomouce chcanec až do hradiště, a to pořádny, takže jsem si mohl vychutnat skvělou jízdu. JInak jsem si hezky zatahal za plyn a nějakých 200 za mokra to pádlovalo. No jo...byl jsem z toho docela na měko.

Doplňky na motorce -

Po příjezdu domů nasledovalo umytí a poté začly potíže. Motorka jela na jeden válec, takže jsem se ihned seznámil z odmašlováním plastů a...no prostě skvělý přístup. Abych se dostal ke svíčce prvního válce musel jít i chladič stranou...
A pak jsem zjistil, že servis sice měnil svíčky, ale nevyměnil zahnuselé, zaoxidované kabely...takže to byla příčina problému. Na rotačáku uletěl jeden šrub výroby made home, takže podsedlovka ven, šrub nešel ani dovnitř ani ven, druhý jakbysmet. Nakonec se práce povedla, šly nové :) no a vysypané ložisko na táhlo spojky...Teď už snad bude vše ok a bude dělat jen radost :)

Co bych chtěl zmínit jsou gumy...obouvám Michelin pilot road 2 a na sportovnější ježdění to je děs.. delší dobu trvá než se zahřeje a až už je zahřátá, stejně drží velmi nejistě, chování má nejlepší asi na mokru, na cestování je též dobrá, ale jak se chce člověk trošku vyblbnout, špatná volba. po výjezdech jenom čáry. do zatáček nejistota. Zlobí i podvozek. je jasné, že čekat od staré mašiny rychlost nového gsxr 1000 je kravina, ale i tak by to chtělo ještě vyladit. Mám co dělat.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 28.08.15 v 09:14 10b.

Skvělý bike, na který se nezapomíná. Hned jsem měl lepší náladu, když jsi na obchvatu předjížděl mou plechovku
Sice jsem byl s TLS častěji v servisu než na silnici, ale třeba tě to nepotká...

mr_toshi
mr_toshi napsal 25.08.15 v 07:59 9b.

Ahoj. Blahopřeji k výběru stroje. Sem tam je třeba do montérek, ale po vychytáni much už dělá jen radost. Zkus na zadek Metzelerku M5 - nemá chybu! Mnoho veselých km přeju.

žufan.
žufan. napsal 28.07.15 v 19:59

Dík Hoši

Bothrops
Bothrops napsal 27.07.15 v 20:38 10b.

Krasna, mel jsem eRko a nikdy nezapomenu, eSko je taky bomba a ty tvary masin z techto let jsou nejlepsi. Preju Ti krasnej zbytek sezony

mates3
mates3 napsal 26.07.15 v 22:03

souhlas tl je legenda - a legendy je třeba hýčkat