Yamaha FZ6 N (2006)

Vlastník GrametS
Vloženo 24.7.2015
Aktualizováno 4.4.2016

Krásná na první pohled, na druhý ještě krásnější - vypadá mocněji než ostatní konkurence. Splněný sen k narozeninám - nejdříve papíry na motorku, pak motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - Bez problémů, vstřícné chování, slušný výběr

Ducati Monster 620: 2-vál
Suzuki GSR 600: hnusné přední blikače, designově nevýrazný zadek

První dojmy - Pro začátečníka možná až příliš rychlá, ale hodná. Dole v otáčkách hučí jako vysavač, v druhé třetině hezky řve a v poslední třetině - tak tam jsem ještě nebyl.

Motorku bych doporučil pro - každému, komu se líbí naháč a nevadí mu, že na něj fouká. Jen mě, jako začátečníkovi, přijde kapku rychlá

Doplňky na motorce - páčky titax, bílý lak

Nikdy předtím jsem na žádné motorce neseděl (snad jednou na Babetě), ale vždycky jsem ji chtěl. Přišel čas si říct, že už nejsem nejmladší a co se vlastně budu zdržovat - a tak jsem si nejdřívě udělal papíry, koupil hadry a nakonec - to nejtěžší, ale nejlepší - vybral svoji první motorku.

Už se bohužel stačila seznámit i s mým neumětelstvím, a poté lakovnou - spadla, odřela se. Ale s bílým lakem je ještě hezčí, než s původní modrou metalízou.

"Poser proužek" se pomalu zmenšuje a jednoho dne nebude žádný :)

Aktualizace - srpen 2015
Skončila u Pekelných dolů v pekelném příkopu, omotonavá kolem pekelného stromu. Budiž jí nový majitel lepším, než jsem byl já.

Ursa
Ursa napsal 25.07.15 v 12:52 10b.

Súhlasím, biela jej sekne Kráska!

Mistake
Mistake napsal 24.07.15 v 14:28 10b.

Přeji jen ty nejlepší zážitky