renocar_unor

KTM EXC 530 R (2011)

Vlastník Enduro_Cross_Blog
Vloženo 22.7.2015
Aktualizováno 22.7.2015

Ktm 530 výborná na tripování! Pohodlná,stabilní,spotřeba ujde a spolehlivost zatím super.

První dojmy - Předtím jsem jezdil crf 450 byla super ale na enduro moc tvrdá (domu jsem vždy přijel dobytej!) Ktm 530 je zatím na enduro pro mne ideální a má dostatek síly.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro dálkové enduro,tripy ale pokud máš moto v ruce dá se i cross.

Doplňky na motorce - Blastry

Ktm 530 jsem vybral z duvodu že chci tripovat a na to ta motorka je.Motor je pružný a má dostatek síly.Podvozek je super ale musí si ho každý naladit na svuj styl jízdy a hlavně váhu, pak motorka funguje skvěle.Ovladatelnost je dobrá,spotřeba dle stylu jízdy,pokud se jede kochačka žere prd,pokud jí vezmu za heft tak baští jako každá sportovní motorka.Co se týká poruch zatím žádná,moto jsem koupil v 270mth a hned po koupi šla na pulení motoru a kompletní servis.Od té doby jen liju benzín a měním olej.Zde přikládám moje krátké video z výjezdu )

Giri66
Giri66 napsal 22.10.17 v 23:07

Ahoj mohl bych se te prosim zeptat co vse obnasela GO motoru a kolik to stalo?Diky

Battlax
Battlax napsal 23.07.15 v 21:30 10b.

Krásná