renocar_unor

Honda CBR 1100XX Blackbird (2000)

Vlastník lospašos
Vloženo 19.7.2015
Aktualizováno 16.12.2018

silná super sexy motorka!!! jak říká moje nejmilovanější ženuška ! :D

Motorka koupena od hodného pána ze Strakonic

Honda VFR 800: je na mě malá!! :D

První dojmy - Prvních 100 km jsem se bál vzít trochu víc za plyn, ale pak přišla první dlouhá rovinka, tak jsem se neudržel! Na 6tku jsem přidal plyn, rozezvučely se ty dva kanóny vzadu, vystřelilo to dopředu jak splašený 210 km/h ve dvou, a pak jsem se chechtal do helmy ještě po cestě dom. Manželka je z ní naprosto nadšená a dokonce mě i po noční budí a chce jen a jen jezdit. Ovšem já taky. Je to bomba. Jediný co mě pokazilo trochu radost byl vadný rego dobíjení ale už jsem to vyřešil!! A jedeme dál.

Motorku bych doporučil pro - pro vyježděný a vyklidněný borce. Je to sice starší ale bojová stíhačka!!!

Doplňky na motorce - nerez nosič na brašny!

taky si musím zvyknout , že trochu víc topí na levou nohu. Jinak nemám co bych vytknul!!! :D Zatím mám nejeto cca 800 km, jakmile toho bude víc písnu. A fotky taky dodám!!
Na místě trochu těžší a po rozjezdu ok. Je to kus motorky takže nic pro menší! Já mám 190 a koněčně je na mě akorát!

16.12.2018
tak moje drahá má bebí, šlahnul jsem s ní na nějakým bordelu na silnici asi v 30 km/h přo dobrzdění jsem najel na nějakej ksindl a šel jsem na tlamu. Sklouzla se po boku a prodřel jsem si víko altíku, ulomil zrcátko, jinak nic... je to bytelná motorka a odolná. Jen kapoty se krapet prodřeli, aspoň mám přes zimu co dělat. :D Mě se nic nestalo, holt kvalitní hadry od mojí drahé ženušky. :D no nic jelito všech barev na boku, ale to nic.

Gahan37
Gahan37 napsal 17.12.18 v 07:59 9b.

Zkusil bych padáky příště , jinak až na barvu pěkná moto

wsbk
wsbk napsal 22.07.15 v 12:38 10b.

kamil001
kamil001 napsal 19.07.15 v 21:40 10b.

krásná, na mě čeká na příští sezonu. mnoho krásných km

Lion1
Lion1 napsal 19.07.15 v 14:24 10b.

Moc pěkná motorka. Tak to nepřeháněj a hlavně kolama dolů