Honda XL 125V Varadero (2007)

Vlastník lukasmusil
Vloženo 17.7.2015
Aktualizováno 23.8.2016

je to suprová velká motorka vypadá jako úplně jiný objem

KTM RC 125: MOC drahá
Honda CBR 125R: Moc malá na moji postavu
Jawa 50/21 Pionýr: moc poruchová, ale možná je v plánu koupit ji

První dojmy - nádherná motorka se super dvouválcovým motorom do V jezdí plynule a spotřeba je taky super mám ji rád má i obrovskej kufr na 2 helmy a pár věcí

Motorku bych doporučil pro - pro chlapy 190 a výš a mohutnější postavy

Doplňky na motorce - 12V nabíječka ( už mě několikrát zachránila při nabíjení mobilu) kufr Kappa na dvě helmy.

protože mám přes 190 cm tak bych na nějákým cbrku vypadal dost divně. mám najeto 650 km a zatím mi jenom pískaj brzdy napínal jsem řetěs a snažím se o něj starat co nejlíp to jde.

Právě mám najeto 4000 km. Objevilo se pár menších problémů: pořád se vypíná řetěz možná to souvisí se zadní oskou, ale na sekundárním kolečku bylo utržené vodítko řetězu, řetěz dostává rezavou barvu několikrát jsem se to snažil odstranit technickým benzínem ale nevydrrželo to dlouho, mezitím jsem zjistil že na předních brzdách mám asi milimetr na jedné straně a 4 mm na druhý tak jsem koupil narychlo provizorní destičky (organika) tak jsem je sám v pohodlí domova vyměnil, úspěšně. Počítám že na začátku další sezony je zase vyměnímm za mnohem lepší sinitry a snimi počítám koupit novou řetězovou sadu a boční brašny. zatím mám na něm tankvak který mi při ostřejších pohybech řídítkama zatroubí, nebo spustí startér ;) :)

Po 15000km a dvou sezonách se rozhoduji Varánka prodat a postavit si Café racera a koupit auto. Nedávno sem měnil vzduchový filtr, a řetězovou sadu a jěště jednu žárovku( neboť praskla při čištění vapkou. Varánek je super motorka a velice sem rád, že byla mojí první motorkou do začátku.

Moje cestovatelské zkušenosti:
Rakousko Laa an der Thaya (málem jsem tam srazil 2 srnky při malé rychlosti)
Česko Hodonín (dálnice D2 je celkem maso) Ostrava (s mým 110 kg otcem a plnou výbavou jsme jeli 130 z kopečka, a po cestě mi došel benzín na dálnici neodhadl jsem to :( za půl hodiny vyřešeno) Nové město na moravě (ve skupince přátel a v cíli prázdná chata ;) ) a spousta dalších
2016:
Vídeň- krásná cesta mimo dálnice
Bratislava- cesta po dálnici
Hodonín- za rodinkou :D
Amsterdam- 1300 km tam 1300 km zpátky, nejdelší cesta co sem v životě zažil, byl sem poprvé u moře. Tak velkou cestu sem v pohodě zvládl s Varánkem :D žádnej problém, jen sem si musel na Autobahnu na hodinku zdřímnout :D

wsbk
wsbk napsal 22.07.15 v 12:41 10b.