BMW R 75/6 (1975)

Vlastník Raub
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 14.7.2016

Der Frosch:D nebo spíš Laubfrosch:). Na to že je starší jak já, funguje o dost lépe!

První dojmy - Klasika...klasika a zase klasika. Boxery buď miluješ a nebo nesnášíš. A já mám dva:D

Doplňky na motorce - Zatím toho krom OEM dílů moc není. Laďáky Hoske a řidítka hurricane.

Co napsat k veteranu jako je toto. Vyžaduje péči a není úplně bezúdržbová. Dostat jí do pojízdného a z hlediska funkčnosti spolehlivého stavu něco stálo a to jak peníze tak čas. Stálo to za to??? Každá koruna a každá hodina práce se zúročila! Krásné svezení na stroji, který je kus motocyklové historie.

Aktualizace:
Brambora dostala pod stromeček jemný rebuilding co do barvy a detailů. Ale hlavně je skoro celá nová uvnitř! Nový výbrus, nové ventily, spojková lamela, ložiska v převodovce, nový zadní ráfek a věnec ve středu zadního kola. Dále startér, výplet obou kol, budík, řidítka. Lak britisch racing green. Kopec práce a peněz, ale stálo to myslím za to! Nyní pomalu zajizdim a uvidíme co se z toho dědka vyloupne:)

Jilmoň
Jilmoň napsal 09.11.16 v 08:18 5b.

Škoda toho zajímavého původního laku. V téhle Polizeigrün se moc nevidí. Ty přestavby raději komentovat nebudu. Snad jen abys ty původní díly chránil jako oko v hlavě

Salu
Salu napsal 02.10.16 v 08:39 10b.

Krasavec... chytne za duši...

j.anthony
j.anthony napsal 14.07.16 v 22:43

Petr_TA
Petr_TA napsal 14.07.16 v 19:13 10b.

Mooooc pěkná brambora

čurdaracer
čurdaracer napsal 16.07.15 v 23:17 10b.

parádní stroj