Suzuki M1800 IntruderR (2007)

Vlastník biker-Pet
Vloženo 12.7.2015
Aktualizováno 16.11.2016

Nádhera, ale i peklo (v dobrém) na cestě. Pohodová motorka se skvělými jízdními vlastnostmi i výkonem

Motorka koupena od soukromý inzerent

Honda VTX 1800: důvod neuveden

První dojmy - Na místě se zdála těžkopádná, ale stačilo pár svezení a vše se změnilo k lepsímu.

Doplňky na motorce - padací rám, tuning výfuk, kouřové sklíčka blinkrů,kufry, plexi štít, opěrka spolujedce

Po moji předchozí (Honda cb 600 f) to chtělo posunout se kousek nebo velký kus dopředu. Najel jsem zatím pouze pár set kilometrů a musím říci, že jsem měl obavy, že při mé výšce 169cm budu mít problém s pohybem na místě, ale vše dopadlo OK.
Motor neskutečný zátah, který až bere dech Brzdy ikdyž je to téměř 360kg čisté váhy umí si poradit docela dost dobře. Podvozek je tvrdší než bych čekal nerovnosti na cestě dávají rázy do tlumičů potažno i řidítek, ale drží dobře svoji stopu mimo vyjetých kolejí.Úložný prostor, protože zatím nemám brašny nic moc. Se servisem a ani s poruchami zatím doufám dlouho mít vlasní zkušenost nebudu je totiž po velkém servisu.
Ohledně terénu se bike nejlépe cítí, alespon prozatím co jsem stačil vypozorovat, není snad terén, který by se nedal zdolat, snad jen ostré zatáčky (vracečky) je to přeci jen delší stro a také polní cesty s volnými kamenyj.

biker-Pet
biker-Pet napsal 02.08.17 v 21:02

koupil jsem to tady: http://beta.chrome-...-vstream-suzuki.html měli to ale levnější. Dá se koupit i na Alliexpressu : https://www.aliexpr...4f-acc5-c6ba7dbca7ab

Radmil
Radmil napsal 02.08.17 v 10:16 10b.

super...krasavice ...

P.S.kde jsi sehnal plexi štít_- dĚKUJI

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:33 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch

sabbath65
sabbath65 napsal 20.07.15 v 22:40 10b.

Opravdu další krásný stroj, který bude krášlit naše silnice . Tak jen samou pohodu na cestách . U mě je to za jasných 10 bodíků .

Well-Being
Well-Being napsal 19.07.15 v 21:45 10b.