Kawasaki Versys 650 (2008)

Vlastník bowl
Vloženo 12.7.2015
Aktualizováno 12.7.2015

Super stroj na každodenní použití! Do práce, do města, na výlet.
To, co všichni popisovali a opěvovali (myslím všestrannost), je skutečně pravda a už teď cítím, že jsem vybral dobře.

Motorka koupena od Petr0609 (Prostějov 1) - Kawa koupena přes inzerát od soukromého prodejce.
Špičkové jednání, vystupování i domlouvání! Příkladný prodej od kolegy motorkáře - srdcaře!

Yamaha XJ6: Seděl jsem na ní a vzhledem k předchozí moto (Yamaha XTZ 750) jsem z ní nebyl zrovna unešenej...
Kawasaki ER 6N: Stejně jako Yamaha...

První dojmy - Trocha seznamování na cestě od prodejce a nadcházející víkend výletový. objíždění příbuzných a chlubení se novou milenkou :-) Fun-factor 11 z 10, spotřeba 4L !

Doplňky na motorce - Doplňky při koupi:
Vyšší plexi Givi, padací protektory, kufr Givi

Plánuju:
zadní blatníček, prodloužení předního blatníku, proužky na kola (stříbrné kvůli brzpečnosti a taky aby to nebylo jako pěst na oko), kryt čelní strany chladiče, kryty rukou, slidery na obě vidlice atd., atd.

Průměrná spotřeba - 3.939 l/100km

Dlouho jsem vybíral, četl inzerce, rady, recenze atd. a do poslední chvíle jsem váhal. Původně jsem chtěl sice naháče, ale když jsem na něm jezdil, nesedl mi. nakonec už zbývalo počkat na "ten pravý" kus pro mě a jelo se pro něj.
Na předchozím majiteli bylo vidět, že moto nerad pouští a tomu odpovídal i stav motorky - perfektní! Vše šlape jak hodinky, vše opečovávané atd.

Ještě jednou děkuji, Petře0609!

matoupetr
matoupetr napsal 10.01.16 v 16:30 10b.

černá je dobrá - Versys mám taky a jsem s motorkou spokojenej ,ta spotřeba je 4-5 l/100km podle jízdy
pod 4l se nedostaneš, to žes dobře koupil je jasná věc , přeju hodně km kolama dolů- samozřejmě 10B

Lyžař
Lyžař napsal 24.07.15 v 11:27 10b.

Vybral jsi dobře, je to šikovný stroj - jen té průměrné spotřebě 2,7267 l/100km trochu nevěřím Výše uvedená 4l jsou reálnější (jezdím pohodu 4,5-4,6l na 100km)

bowl
bowl napsal 14.07.15 v 17:10

Díky

prepreg
prepreg napsal 13.07.15 v 09:25 10b.

Mám tu samou a myslím že jsi zvolil dobře

BAMBINATOR
BAMBINATOR napsal 13.07.15 v 06:46 10b.

Dobrá volba