Honda VFR 800 (2001)

Vlastník Jakub
Vloženo 12.7.2015
Aktualizováno 5.8.2015

Asi neni treba nejak dlouze predstavovat. Notoricky znama motorka. Je to natolik příjemná a hodná motorka, že mě přestala bavit tak, že musela opustit mou garáž. Věřím, že šla do dobrých rukou

První dojmy - Co se tyce cestovani tak VFR neni spatna volba. Prijemny jsou brzdy dual CBS. Koncepce 4valce do vecka ma svoje kouzlo.

Motorku bych doporučil pro - Myslim, ze tuhle motorku si muze koupit naprosto kazdy.

Doplňky na motorce - Turisticke plexi Ermax (original mam k tomu).
Kryt sedla, ktery jsem jeste ani nezkousel nasadit.
Givi drzak na 3 kufry.

Porizeni VFR byla spise koupe z rozumu, nez srdcova zalezitost.
Vlastne by me nikdy ani nenapadlo, ze si ji poridim.
Zacal sem pokukovat po necem, co by mohlo byt v garazi vedle tovarny na emoce (Tuono). Tudiz jako druha motorka na obcasne cestovani s rozumnejsi spotrebou bez nutnosti tankovat co 150 km. Primarni cil bude cesta na TT Man. A tak jsem narazil na tohle VFR. Krasny original stav. Koupena nova v CR, ja jsem nyni 3. majitel a vetsinu casu travila u pecliveho starsiho pana. Do posledni chvile vyplnena serviska a jezdila jen do Hondy. Hmm trhac asfaltu to neni , ale v tomto stavu a s takovou historii to byla jasna volba. Asi me nebudou mit ted ortodoxni VFRaci radi. Ale nazor, ze ma VFR krom cestovani take sportovni ambice ja teda nesdilim. Hosi sory, ale tohle proste nejede OK stoji vedle Tunak tak privru oko.

wsbk
wsbk napsal 22.07.15 v 12:47 10b.

waclav
waclav napsal 17.07.15 v 09:42 10b.

Ať Tě doveze na Man!
PS: Rozum je potřeba taky občas pustit za řidítka.. ;)

brusak
brusak napsal 12.07.15 v 23:20 10b.

Krasavec!

Leny73
Leny73 napsal 12.07.15 v 22:08 10b.

Super