Aprilia SL 750 Shiver (2007)

Vlastník BinaRize
Vloženo 9.7.2015
Aktualizováno 9.7.2015

Hračička pro dospělé :)) Dobře ovladatelný dravec

KTM 990 SuperDuke R: přemluvili mě přátele

První dojmy - První dojmy potvrdily to co jsem si o ní myslel, slušný výkon, možnost změny režimů jízdy a hezký design? To je Ital co se na něm dá dobře jezdit. Ovladatelnost perfektní, to potvrdí každý kdo na ní jel. Režimy jízdy jsou výhodou, za kterou jsem rád.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se chtějí pobavit za rozumnou cenu s hezkou motorkou

Doplňky na motorce - padáky, stavitelné páčky

Zpočátku je dobré na ní jezdit v režimu Traffic, kdy je moto klidná a poslouchá na slovo. Dvouválec je však i v tomhle utlumeném režimu dost silný takže žádný strach. Spotřeba u tohoto typu motorky je zábavně nízká - pohybuje se mezi 5-6 litry v závislosti na stylu a režimu jízdy. Avšak po pár měsících motorka omrzí. Pro tuto chvíli je zde však režim Sport, který se hodí zapínat až se s ní člověk trochu naučí. Motorka v tu chvíli chytá druhý dech a zábava pokračuje. Najednou se chce řádit a dávat o sobě znát.

Mistake
Mistake napsal 09.07.15 v 12:12 10b.

Roztržený vak se Shiver . Chválím, jak jsem již psal v mém deníku, nedoceněná skvělá motorka. Někteří hlupáci Shiverem i pohrdají . Přeji mnoho klidných km .