Triumph Street Triple (2012)

Vlastník miciva
Vloženo 8.7.2015
Aktualizováno 25.9.2015

2012/14 000km. Dotažená z Francie v docela zuboženém stavu za dobré peníze. Bylo to, co jsem hledala, abych ji mohla dát do kupy a udělat tunnig dle svého! A toto je výsledek!

První dojmy - Nějak jsem míjela tuhle motorku, vzhledově mě až tak nezaujala. Když jsem v zimě uvažovala co po Gládošovi, tak jsem dlouho rozmýšlela jestli jít do ss, které mě vzlehdově uchvacovaly/uchvacují a jiný naháč co by mě "dostal" se neobjevil. Přečetla jsem si tedy k ní nějaké články a zjistila hlavně výborné recenze. Tak jsem si nakonec vzala na milost a začala hledat toho pravého ořechového:-) Když jsem ji u prodejce poprvé projela bylo to neskutečný!:-) Vzhledově byl teda v hrozným stavu. Byla jsem zvyklá na moji předchozí "vyleštěnku". Vzala jsem to jako výzvu...zabořit se a překopat!:-)... Teď ji mám konečně k obrazu svému a nemůžu se jí nabažit:-) Ta motorka mě zastínila:-))) Měnilo se hodně komponent: řidítka, zrcátka, páčky, závažíčka, gripy, celej zadek - poskládanej z různých sehnaných dílů - namyslela jsem si sexy Daytoňáckou prdelku, brzdové desky, filtr, kryt altenátoru, pneu... Nechala jsem eloxovat stupačky, podsedlovej rám,vyměnit všechny kapaliny. Za statečnost dostal nově padáky a štítek - ten se teda ještě lakuje:-)) Ve finále jsem ho nechala přestříknout z tmavě fialového kabátku na barvy, za který jsem jezdila před tím:-) Nééé, už jsem měla ušitou kombošku, tak aby to trošku ladilo a mmch.modrá mi jde k očím:-D Dostal jméno Phoenix! Má za sebou hodně a jeho historie naprosto na toto jméno sedí ;) Na nádrž jsem mu nechala vytetovat můj echokardiograf :-) A teď spolu lítáme...zatím seznamovačka...ale myslím, že brzy budem jedno tělo jedna duše:-) Ta motorka mi kouzlí úsměv na tváři a zpouští hukot ve všech mých orgánech :D

Zatím zkušenosti žádné velké, jen že je to nízká ovladatelná lehká motorka. Měřím 158 cm a vážím něco málo víc co pytel brambor - takže anatomicky sedí :D - sice když si na ni vyskočím jsem na špičkách špiček, ale tím, že je lehká, tak se s tím dá žít Výfuk Remus dělá "bordel jako sviň" prská a řve - až mě to děsí a myslím si, že letím 300 a když oči zavadí o budíky tak tam mám sotva kilodvacet:DDD To se poddá Zjistila jsem, že je to ciltivka na vedro Škoda, že není "oko" na kontrolu oleje.
Motorově je to výborná motorka, to můžu říct už teď a jsem zvědavá co budu říkat/cítit až budeme dosahovat aspoň trošku na okraj jejího opravdového potenciálu...myslím, že to bude org za org:DDD
Tady je foto, jak motorka vypadala...

červenec 2015 - ty jo ty jo ty jo...ta motorka je ještě božštější než jsem si kdy myslela! ...padá sama do zatáček a furt má dech, ikdyž ji ohulím...neskutečný...je jasný, že každej si tu svou vybranou motorku chválí...ale moje srdce dlouho patřilo Bagetě (Gladius) a říkala jsem si, že ta motorka mi dokonale vyhovuje...ale teď hodnotín, že byl oproti tomuhle divochovi těžkej, měkej, kolikrát jsme se s ním v zatáčkách prala...Phoenix je někde daleko jinde a jiným směrem...a jen když vzpomenu na vyjížďku...buší mi srdce a šimrá v podbřišku) Zamilovala jsem se! A brutálně!!!

září 2015 - tak máme něco přes 6000 km, trošku se pokrátly řidítka a posunuly na brejlích a padá to líp do zatáček. Motorka je moc hravá a zábavná, jsem do ní blázen čím dál víc, ikdyž problémů na ní bylo ještě dost, zase se člověk něco přiučil Prostě vychytávání much - je to daň za výhodnou cenu Už brzy bude konečně štítek, tak jsem zvědává, jestli bude foukat o maliko míň

Musím uznat, že čím víc km jezdíme, víc ji mám v ruce, ikdyž jsem ještě daleko od vytyčeného cíle "davat si to s prstem v chobotu!", tím myslím mít fakt vychytanou techniku a ovládnání motorky. Tato sezóna byla spíše ve smyslu seznamování, začaly jsme spolu drandit od července a musím uznat, že důvěra k ní se prohlubovala celkem pomalu...možná to bylo tím, že byla pro mě "nová" a v mé hlavě jsem měla trošku blok, že ji nemám dostatečně ošahanou, možná to bylo i tím, že předchozí majitel ji dovedl do otřesného stavu a já čekala, co se kdy vyrojí na svět a taky se rojilo. Prostě úplný spoleh jako na Gládoše, kdy jsem řešila jen ježdění, nebyl. Ale jak říkám naučil mě více se zajímat o technické záležitosti, takže tuším co to je spálená spojka a co musím koupit, když ji chci vyměnit), jak řešit hnutej ráfek na předním kole atd atd atd.
V celkovém dojmu tu motorku zbožňuju, v mých očích má úžasný tvary a je to prostě můj typ A doufám, že se v příští sezóně více naladíme na jednu vlnu a budem si víc dávat i jízdu po zadním...letos jsem po pádu a natrženým svalu neměla dost odvahy tp opět zkoušet ale věřím, že s ním to půjde dobře:-))

Saele
Saele napsal 25.01.20 v 21:36 10b.

Skvele napsany a super barvy!

B.rider
B.rider napsal 28.01.18 v 08:27

ahoj, moc pěkná práce na moto i vyladění doplňků - komba apod. 1000b.

ričrd1
ričrd1 napsal 07.03.17 v 07:33 10b.

10b

ričrd1
ričrd1 napsal 07.03.17 v 06:34

Krasavice, obě Po Téčku jsem také koukal, nakonec Tuono. Se špičkama mám také zkušenosti (165) . Ať to jezdí!!!

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 04.02.17 v 15:20 10b.

Máš to moc pěkný