Yamaha XT 225 (1987)

Vlastník truck
Vloženo 4.7.2015
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 10.06.2016, Uskutečněno: 10.06.2016, Zhlédnuto: 4x

Už máš všechno,tak to koukej smontovat Jsou věci které lidi dělají denně nebo několikrát za týden za měsíc za rok Jsou i krásný blázni a já se k nim hlásím,který tlačej Svůj sen den po dni třeba 2 roky k tomu,aby nastal den D a přišla spkojenost radost a jasně hned pochybnosti jesti je to opravdu to NEJ co šlo udělat Dnes mám dobrej pocit nevím kam to posunu příště,protože i já starej morous jsem si dnes při odchodu z garáže uvědomil že tohle je už "ku.va dobrý" Jen pro potěšení ostatním pytel fotek na Rajčeti Závěrem musím vlastně napsat že ta nádhera hliníková šla ukázat protože mám všechno 2 x a to co posunulo výsledek mojí renovace do jiného patra je zásluhou firmy která dělá čištění hliníku na PROFI úrovni pan Tuma Vrchlabí mooc hezká práce
truck0.rajce.idnes.cz/Hlinik_se_odstehoval_do_Noveho_Mesta_nad_Metuji

danny3716 (1) napsal 11.06.2016 v 21:18

Tak to je nádherná práce !!! Takhle krásně vyčistěné , to je radost to smontovat a domů se ani pak nechce odejít , že ? Fakt mooooc hezký

truck (11) napsal 11.06.2016 v 15:02

Díky za pochvalu kamarádi Pro Sršně - to víš,když tě něco baví a povede se to,tak máš radost pošlu tam nějakou tu Plzeňku a to by bylo aby ze mě nebyl o půlnoci spisovatel Pokud máš zájem jak se to rodí na svět,tak v profilu mám v denících motocyklů několik let práce dost podrobně popsáno.

šima52 (3) napsal 11.06.2016 v 08:53

Další která bude lepší než nová

Lucky-Jarda (44) napsal 11.06.2016 v 08:12

Když se to umí vypadá to krásně

srsen600 (20) napsal 11.06.2016 v 06:14

srdce už tam máš MOC pěkný!!!Nějáký povídání o postupu jak jsi toho docílil?

• DĚLENÍ 2

Tak jsem vypustil do světa další motušku :´-( naštěstí už to není taková trága jako když odjížděl MAXIMUS člověk si nato musí zvyknout jinak to nejde nemám galerii kam bych ty krasavice stavěl do lajny (u) No a dů

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.02.2017
    Uskutečněno: 08.02.2017
  • HOTOVO

Poslední věci dodělané dojedu na STK a mám hotovo.Nakonec jsem sám zvolil variantu přísného originálu což je u mě docela slušnej progres. :-$ Jen ty retro polepy počkají na nevím kdy (u) RM racing má pořád fičák je m

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.09.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • SKORO FINÁLE

Dnes jsem ji poprvé vytáhnul před garáž B-) to se opravdu neomrzí :-DD pytel hodin v dílně a najednou je na světle a teprve je vidět jak se to povedlo ;-) Stále je to ještě polotovar,ale už se blížíme k závěru +o( do

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.08.2016