Yamaha XT 225 (1987)

Vlastník truck
Vloženo 4.7.2015
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 27.11.2015, Uskutečněno: 27.11.2015, Zhlédnuto: 9x

To se nikdy neomrzí jak mi psal náš "Taťka" Josef někdo to má třeba jen jednou za život. Já to holt potřebuje znovu a znovu První setkání je něco co nejde napsat jenom to znovu zkusit zažít Opatrně ať se nebojí chci ji přeci pomoct ne zlikvidovat Znovu můžu s úctou rozebrat do šroubku veterána a žasnu jak jednoduše a perfektně to měli daleko před námi vymazlený.Pro budoucí údržbu nebo v případě potřeby rozborku celého motocyklu do 2 až 3 beden stačí klíč 10,13,17,19,22 a šroubovák Zatím hotová rozborka no a budeme se mejt a zjišťovat skutečný zdravotní stav Sečteno podtrženo: čtvrtek a pátek večer se mi na stole mihnula Yamaha XT 225 Serow . Až tam bude stát znovu jo to bude krásná klasika

truck (11) napsal 05.12.2015 v 22:53

Jenom pro našeho Taťku Josefa Je to všechno trochu jinak Ten první impuls ta energie nabouchaný baterky,tak to nám přivezl odkud jinud než z Boleslavi náš Taťka. Čas letí jak zaseknutej plnej plyn a občas se ztrací to co bylo tenkrát Já si to pamatuju a od té doby každému říkám,že jak si to ve svojí palici vyřeší a pak vykročí buď dobře nebo i blbě,tak to bude jenom jeho volba. Můj impuls vstát a jít nebyl nikdo z rodiny tenkrát to nešlo neslyšel jsem to nevím proč,ale náš Josef je to můj patron a to není určitě málo.Děkuju
Jen to připomenutí :
//www.motorkari...etail&ddid=30672

Taťka (2) napsal 29.11.2015 v 21:17

Celou dobu, co tě ,Luboši, sleduju, řeším otázku, kde se to v tobě bere, co tě pohání a co ti nabíjí baterky. Pak se objevila ta fotka s Vlaďkou a mě to docvaklo. Když se v garáži, u rozebraný motorky, dokáže ženská tvářit takhle šťastně, nemůže existovat nic, co by pak chlap nezvlád (a nejenom zrestaurovat) ... Přeju hodně štěstí

mikesch (0) napsal 28.11.2015 v 17:46

Lubo,tvoje experimenty se neomrzí... Já osobně také okukuju nějakou krosnu či endurko,jenže co je levné je pro mě k nepoužití a co by se dalo jezdit,je za neakceptovatelnou cenu...Škoda,že nejsu šikovný jak ty"

šima52 (3) napsal 28.11.2015 v 10:12

Právě pro tu relativní jednoduchost je na Tebe přes zimu repase jednoho kousku určitě málo . Přiznej všem, že máš dva kousky a do sezony je vidím hotový obě. Jednu v Extra a druhou v Super třídě Uvidíme, ale myslím, že se nepletu .

• DĚLENÍ 2

Tak jsem vypustil do světa další motušku :´-( naštěstí už to není taková trága jako když odjížděl MAXIMUS člověk si nato musí zvyknout jinak to nejde nemám galerii kam bych ty krasavice stavěl do lajny (u) No a dů

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.02.2017
    Uskutečněno: 08.02.2017
  • HOTOVO

Poslední věci dodělané dojedu na STK a mám hotovo.Nakonec jsem sám zvolil variantu přísného originálu což je u mě docela slušnej progres. :-$ Jen ty retro polepy počkají na nevím kdy (u) RM racing má pořád fičák je m

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.09.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • SKORO FINÁLE

Dnes jsem ji poprvé vytáhnul před garáž B-) to se opravdu neomrzí :-DD pytel hodin v dílně a najednou je na světle a teprve je vidět jak se to povedlo ;-) Stále je to ještě polotovar,ale už se blížíme k závěru +o( do

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.08.2016