Yamaha XT 225 (1987)

Vloženo 4.7.2015
Aktualizováno 4.3.2019

PÁTEK VEČER "čtvrtého"

Vloženo: 04.09.2015, Uskutečněno: 04.09.2015, Zhlédnuto: 11x

Ohromná věc ta moje malá XT 225 ani nevím proč ji budu komplet renovovat,když šlape jako ďábel Čistič mozku to neumělo žádný moje enduro.Dnes jsem se dostal brzo z práce už okolo 17 hod. Jo jsem magor ale to už trvá dlouho měl jsem strašnou chuť vypadnout a tak jsem jen doma zahodil všechno co patří k mé práci dolil olej namazal řetěz a full gas do lesa 2 hodiny super relax ten můj "Bobánek" vyšplhal v pohodě to co těžká KTM EGS 620 i raketa GAS GAS 300 Nevím jak to je možný 30 let starý enduro který odnesu do sklepa jako koloběžku nemá problém s ničím to je vono na tom dojedu až do LDN Na jedné foto je to co mám rád na amatérském náhodném neodborném focení Rozkoš se zdá stejně vysoko jako Sendražská rozhledna a Pekelské údolí je fakt pořádná díra po ledovci.

šima52 (3) napsal 07.09.2015 v 21:16

K transportu na LDN slouží jiné stroje od jiných výrobců. Tuhle užívej tam, kde ji to baví.

• DĚLENÍ 2

Tak jsem vypustil do světa další motušku :´-( naštěstí už to není taková trága jako když odjížděl MAXIMUS člověk si nato musí zvyknout jinak to nejde nemám galerii kam bych ty krasavice stavěl do lajny (u) No a dů

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.02.2017
    Uskutečněno: 08.02.2017
  • HOTOVO

Poslední věci dodělané dojedu na STK a mám hotovo.Nakonec jsem sám zvolil variantu přísného originálu což je u mě docela slušnej progres. :-$ Jen ty retro polepy počkají na nevím kdy (u) RM racing má pořád fičák je m

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.09.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • SKORO FINÁLE

Dnes jsem ji poprvé vytáhnul před garáž B-) to se opravdu neomrzí :-DD pytel hodin v dílně a najednou je na světle a teprve je vidět jak se to povedlo ;-) Stále je to ještě polotovar,ale už se blížíme k závěru +o( do

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.08.2016