Kawasaki Z 750 (2005)

Vlastník macek44
Vloženo 2.7.2015
Aktualizováno 2.7.2015

Návrat k silnici po enduru, ovšem řídítka museli zůstat rovné a posed musel být pohodlnější než na Supersportech.

Aprilia Tuono 1000R: Žádná která by se zrovna líbila
Suzuki SV 1000: Téměř nulová nabídka inzerátů
Honda CB 900F Hornet: Žádná která by se zrovna líbila

První dojmy - Motorově motorka šlape. Byla spadená na jednu stranu takže odřená z jedné strany a kvůli tomu hodně nízká cena což bylo super a prodejce byl také fér. Podvozek motoru na zvlněné silnici stačí tak tak, ale někdy při volnějším tempu se mi zase houpavost zamlouvá.

Motorku bych doporučil pro - Tak pro toho kdo jej chce :-)

Doplňky na motorce - Laděný výfuk dominátor, Vyšší plexi, Upravený držák SPZ, Nová řetězová sada - zkrácený převod

Tak najeto mám od začátku sezony pár tisíc kilometrů. Návrat na silnici proběhl OK a zatím bez pádu. Motorka šlape dobře, ale postupně musím investovat do úprav. Prvně se zaměřím na technický stav a vzhled budu řešit až přes zimu. Z750 jsem si vybral pro jeho univerzálnost. Umí letět, ale i plachtit. něco jako jsem chtěl. Teď mě akorát zlobí přední brzda. Nedá se vůbec dávkovat. Brzdí trochu a pak je tam skoro skokový rozdíl. Tohle budu muset řešit. Posed fajn a úložný prostor bod sedlem pojme i dva lahváče takže ok. Zatím bez poruch tak uvidíme co bude dál.

macek44
macek44 napsal 10.07.15 v 22:40

Díky je to jak říkáš.. Letos už dojíždím druhou zadní gumu...

F3RA
F3RA napsal 10.07.15 v 12:01 10b.

Pěkná, taky jsem ji měl asi týden. Létal jsem jak prase, po týdnu byla guma KO, sranda s ní byla cestou do Zlína, ale musel jsem to furt držet pod krkem pač s TL se to nedalo srovnat. Zas na TL bych si tolik nedovolil. Ať slůží a někdy naviděnů v cihelnách.