Ducati 1098 S (2007)

Vlastník Taz-007
Vloženo 29.6.2015
Aktualizováno 17.5.2016

Rachotíci žebřiňák ze vším šudy

První dojmy - Sedla hned do ruky a na prdel, neměl jsem problém si na ni hned zvyknout. Lehce se ovládala. Přesná a precizní.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co vědí co chtějí a mají vztach k motorkám i její hystorii.

Doplňky na motorce - Komplet svody od Termignoni 70 mm, antihopingová spojka od firmy TSS, tuning unašeč od TSS , jiný spojkový váleček, ukazatel zařazené rychlosti G.P.T

Chtěl jsem ji protože jsem chtěl změnu.

Jízda na běžné silnici je kapinku utrpení, né kvůli motorce, ale stavu našich silnic.
Motor táhne jako lokomotiva jen na vršku kapinku umírá, brzdy - tak k tomu není nic co bych napsal - prostě za jedna. Podvozek po repasi a nastavení aspoň na moji váhu - zatím to nejlepší co jsem měl. Spolujezedec nula, stejně jako úložný prostor:)
Spotřebu neřeším, servis podle manualu, poruchy? - jen mě odešel displej, ale to jsem viděl i japonců. Jinak přišel nastartoval nechal zahřát a vyjel.

Motorka se nejlépe cítí na okruhu, tam s ni vstoupíte do jiného světa. Dá se na ní i napráskat BMW, R1, Kawa je to jen o jezdci.

Cestování nevím.

edm_0185
edm_0185 napsal 29.06.15 v 21:15 10b.

mokry taliansky sen

fsmoula
fsmoula napsal 29.06.15 v 20:12 10b.

Parádní holka

Micheliny
Micheliny napsal 29.06.15 v 15:55 10b.

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 29.06.15 v 14:46 10b.

Nádherná!

F.ilduš.
F.ilduš. napsal 29.06.15 v 12:36 10b.