Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník kaftan
Vloženo 27.6.2015
Aktualizováno 28.1.2018

Slovy není možné popsat, to se musí sednout, nastartovat ten ďábelskej motor, otočit heftem a vyrazit.

Honda CBF 600N: vypekl mne prodejce, dal přednost vyšší nabídce
Suzuki DL 650 V-Strom: špatné jednání původního majitele a pana Mejtského z Moto Mejtský Okrouhlá

První dojmy - Jo, jo, po několikaleté pauze a na doporučení kámoše (původního majitele této krásky) jsem si udělal radost a šel do ní. Po najetých 2000 kilometrech a vzájemném oťukávání došlo nakonec na souznění s rozumným respektem jeden ke druhému.

Suza je nezáludná, dobře čitelná a na svou váhu dobře ovladatelná, což mne velice po dlouhé pauze bez motorky překvapilo. Jak se jezdec chová k ní, tak se motorka chová k němu. Není určena na bezhlavé lítání po silnici, ale na pohodovou jízdu, při které se jezdec a motorka cítí nejlépe. Dokáže také vyhnat pavouky z vejfuku, holt ten krouťák je znát Jsem naprosto spokojenej, motorku jsem koupil po kompletním velkém servisu na 60.000 km a s novejma nejetejma gumama. Věděl jsem do čehu jdu a od koho ji kupuji. Motorku bych doporučil i mírně zkušenejm jezdcům, dá se zvládnout, ale je potřeba mít k této klasice velkej respekt.

28.1.2018 - suzina prodána na náhradní díly po dopravní nehodě. V létě při návratu z dovolené mi nedal na stopce přednost autobus a hezky mne sejmul, dopadlo to v rámci možností dobře, pár šroubů v kyčelním kloubu a pár zlomenin rukou. Zatím se učím chodit a od léta se flákám doma. Sere mne to, že i když jedete opatrně, stejně se najde blb, který vás sejme. Škoda motorky, ale důležitý je to, že žiju a přemejšlím co si koupím za stroj

Čadil
Čadil napsal 18.04.18 v 18:13 10b.

ještě,žes to přežil ale mašiny velká škoda,byla nádherná.

JirkaCL
JirkaCL napsal 28.07.15 v 17:20

Dobrá volba,vítej

JirkaCL
JirkaCL napsal 28.07.15 v 17:19 10b.

Dobrá volba,vítej

PYTEL1
PYTEL1 napsal 04.07.15 v 09:34 10b.

Morrys
Morrys napsal 29.06.15 v 10:55 10b.

Pěkný kousek