Yamaha YZF-R3 (2015)

Vlastník gibonnn
Vloženo 24.6.2015
Aktualizováno 24.6.2015

Novinka mezi nízkými objemy. A ten pohled zepředu...

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník) - Profesionální a rychlé jednání s upozorněním na všechny možná nebezpečí a nutnost péče.

První dojmy - Toto je má první motorka, nemohu tedy relevantně posoudit s ostatními. Každopádně po pár stovkách kilometrů jsme se spolu vcelku sžili a poslouchá na slovo. Je pravda, že na moji postavu (190cm) by se hodila větší kobyla, ovšem dá se poskládat a zvyknout si.

Motorku bych doporučil pro - Začínající jezdci

Doplňky na motorce - n/a

Jak jsem nastínil výše toto je můj první stroj. Od začátku jsem byl nasměrován do pole plných kapot se sportovním lookem. Zároveň jsem jakožto začátečník nechtěl sedlat silný stroj, abych po prvním zatáhnutí nezůstal na patníku v první zatáčce. Proto jsem si jako pomyslný strop pro objem stanovil 400 ccm. Po krátkém hledání jsem narazil na novinku Yamaha R3, která se ještě v ČR ani neprodávala a řeknu na rovinu byla to láska na první pohled . Přesto jsem do rozhodování zahrnul další 2 kandidáty. KTM RC 390 a Kawasaki Ninja 300. U všech tří motorek jsem řešil stejný problém, sic že jsou malé. Po zkoušce všech tří jsem seznal, že nejkomfortnější (i když nejdražší) je Yamaha a ještě k tomu jak jsem již řekl. Byla to láska na první pohled.

Galland
Galland napsal 07.12.15 v 21:53 10b.

Moc hezký stroj! Měl jsem podobnou strategii při výběru a vybral jsem si jí také. Akorát, že jsem si musel ještě dodělat papíry a tak jsem letos už nic nestihnul . Takže zatím "jezdím" pouze test rides na youtube .
Jinak dost často bylo zmiňováno, že motorka je spíše menší a měl jsem obavy s mými 181 cm. Docela jsi mě uklidnil, že se to dá i s Tvojí výškou. Mě osobně to přišlo docela v pohodě, ale někdo si na to občas stěžoval.
Přeju spoustu kilometrů bez nehody a uvítám když se podělíš o nějaké jízdní zkušenosti.