KTM Duke 690 R (2014)

Vlastník Hazzy
Vloženo 23.6.2015
Aktualizováno 23.6.2015

Motorka pro lidi co nechtějí jít s davem..

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra

První dojmy - Musím říct, že prvních 5 kilometrů jsem si připadal, že jedu spíš na nějakém enduru protože posez je úplně jiný než na GSX-R, které jsem měl předtím ;) Ale po chvilce jsem si na to zvykl a když jsem vyjížděl z Říčan tak jsem měl pocit jako kdyby jsme spolu jezdili od mala..;)

Motorku bych doporučil pro - Tento motocykl bych doporučil určitě všem co chtějí trochu blbnout a užívat si opravdovou lehkost, se kterou se moto ovládá. Je opravdu perfektní a myslím si, že ji zvládnou i méně zkušení jezdci.

Doplňky na motorce - Zatím žádné, Akrapovič je v základu.

Výběr byl jednoduchý od začátku jsem chtěl KTM a nakonec padl výběr na Duka protože se na něm bude lépe cestovat ve dvou než na SMC R, která je spíš na blbnutí po práci nebo na projížďku v jednom.

Nyní mám najeto asi 700km a zatím si nemůžu na nic stěžovat, moto jede perfektně. Nejlépe se hodí na okresní silnice kde je opravdu ve svém živlu, v každé zatáčce je cítit kvalita tlumičů WP které přesně kopírují nerovnosti na silnici a zatím jsem neměl ani jednou pocit nějaké nejistoty. Moto jde perfektně za plynem a ve vyšších otáčkách si opravdu libuje a nutí jezdce ke dravé sportovní jízdě. V nižších otáčkách je motorka nevýrazná až nudná takže kdo rád jezdí kochačku ať se koukne raději po něčem jiném. Další věc co bych vyzdvihnul jsou brzdy, Brembo je prostě Brembo, akorát při vypnutí ABS což je v podstatě povinnost to chce trochu citu jinak přijde celkem slušný kopanec.(už se stalo) Ale i s ABS se dá jezdit docela dobře ostrým tempem..

Zatím jsem toho v ostrém tempu moc nenajel protože do prvních 500km by se mělo jezdit max do 6ti tisíc otáček a musím říct, že jsem se musel trochu hlídat protože ta mašina k tomu opravdu svádí.

Myslím, že se moto na delší cestování určitě hodí i když jsou cítit trochu vibrace do rukou, není to nic závratného já osobně mám rád když spolu komunikujeme..:) Je pravda, že při větší rychlosti na moto trochu víc fouká takže cestovat po dálnici je spíš otrava ale dá se dokoupit malé plexi, které to možná trochu zlepší. Dokoupím časem.

To je asi vše co bych mohl zatím napsat, více foto přidám po prvním servisu v 1000km kdy už budou na moto nějaké doplňky atd.

wil
wil napsal 20.01.16 v 00:05 10b.

Pecka! Hodně mě láká si ji pořídit.

krysoid
krysoid napsal 27.06.15 v 10:44 10b.

Jestli se na ní bude dat aspoň trochu cestovat tak je to pecka.Protože jinak na vyblbnutí je to asi top. 10b

wsbk
wsbk napsal 24.06.15 v 13:40 10b.

Figi25
Figi25 napsal 24.06.15 v 09:06

pecka!!!

allmustbetop
allmustbetop napsal 24.06.15 v 07:08 10b.

Krásna mašina a dobrá voľba ak ti môžem poradiť tak to malé plexi čo sa dá dokúpiť tak naňho radšej zabudni, zbytočne vyhodené peniaze ja som siahol po Givi a to je už cítiť že tam niečo máš alebo ešte Puig je dobrý.